Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zadbane paznokcie a 2 malutkich dzieci

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny, kocham zadbane paznokcie i piękny kolor na np hybrydach, ale moje dwoje malenkich dzieci i męża kocham jeszcze bardziej... powiedzcie mi proszę jak to ogarniacie, kiedy chodźcie do salonu i jak często. Dodam ze mój mąż pracuje po 10h dziennie i mieszkamy oraz radzimy sobie sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie 2 opcje: Chodze na 8 rano do salonu obok domu. Jak maz wychodzi do pracy to jestem spowrotem. Kupilam tez sobie lampe i lakiery i zazwyczaj robie paznokcie sama w domu. Wyjdzie raz lepiej , raz gorzej ale nie musze nigdzie chodzic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za odpowiedź, napisz proszę jeszcze jak często chodzisz do salonu lub sama sobie robisz i ile czasu Ci to zajmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do salonu roznie, od czasu do czasu, idealnie by bylo co 2 tyg ale szkoda mi kasy bo robie jeszcze rzesy etc i mam inne wydatki :) chodzę do eyebar bo sa od 8 rano no i 5 min od domu. Maz wraca z pracy b.pozno wiec jest tylko opcja isc rano albo wcale no i ew. weekend ale czas weekendowy wole spedzic z rodzina. W domu zrobienie paznokci zajmuje ok godzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja piłuje sama, mam naturalne dłuższe w kształcie migdała. Dbanie o nie sprowadza się do przypilnowania i pomalowania co zajmuje parę min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe co bys zrobila jakbys jeszcze do roboty chodzila. Bys w glowie nie miala takich glupot. Z********alabys 8 godzin w robocie potem dom dzieci. Raz dwa bys o tych glupotach zapomniala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:02- ale ty masz zryty beret. To ze kobieta jest matka i pracuje tzn ze nie moze miec pomalowanych paznokci? Rozumiem ze na salon nie ma czasu i kasy ale ogarnac paznokcie w domu raz w tyg to chyba mozna co? Ja zaraz wracam do pracy po macierzyńskim i bede malowac paznokcie. Kuwa, tyle mojego. Raz na 2 tygodnie w domu sobie hybryde zrobie i z glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojdziesz do roboty bedziesz tam z********ac az pot Ci bedzie z d**y lecial. Po robocie zajmowanie sie dziecmi gotowanie pranie sprzatanie prasowanie zakupy to raz dwa odechce Ci sie malowania pazorow. Nawet nie bedziesz miala kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:56- a co czesac sie tez nie bedziesz i myc tez nie bo po co ? Siwych włosów tez nie farbuj, no co ty. Po co . Nie maluj sie tez wogole, no sama natura. A o weekendzie slyszalas ? Moze nie czujesz potrzeby malowania paznokci ale ja tak i ta godzinę w weekend co 2 tyg wygospodaruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robie sobie w domu hybrydy, wieczorem, jak dzieci w łózkach ,a my sobie z mężem siadamy do oglądania filmu, albo gadamy o wszystkim, albo ja maluję paznokcie a on prasuje koszule. niecała godzina i spokój na długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bedziesz chidzila z odrostami przez te 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hybrydy powinnam robić co 2 tygodnie a robie co 3. Biorę dziecko ze sobą albo umawiam się wcześnie rano w sobotę. Z przejazdem zajmuje niecałe 2 godziny. Dbając i malując sama mudualabum to robić Max co 2 dni żeby nie były obdrapabe i niezależnie jaki lakier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie z********a w robocie i w domu to nie ma czasu na takie glupoty. Dzieci choruja. Doba ma tylko 24 godziny a spac tez trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty znowu swoje. Zrozum ze nie kazdy tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wiekszosc tak ma. Bo ciagle narzekaja tu ze sa zmeczone ze maz nic nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:08 Ja pracuje, mam dwoje dzieci i mam czas zarówno na robienie paznokci jak i na inne rzeczy. To, że Ty jesteś mało rozgarnieta nie znaczy, że każda kobieta taka jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też robię sobie sama w domu. Co dwa tyg, jak dziecko już śpi czyli o 21. Siedzimy z mężem, gadamy a ja w tym czasie robię. A raz w tygodniu wieczorem spa - kąpiel, maseczki, peeling itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz w tyg kapiel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo pewnie w pozostałe dni bierze prysznic, ale tępym dzidom trzeba napisać wprost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAqp

..Tak do tematu pazurków ..  -uwielbiam od czasu do czasu sex na stojąco..

..ale gdy Kobieta dodatkowo opiera się o coś swoimi zadbanymi (koniecznie chudymi) dłońmi z PRO'pazurkami orax kilkoma ładnymi/drogimi/skromnymi pierścionkami na palcach.. wtedy niemalże całym ciałem odczówam większe 'ciśnienie podniecenia' oraz mogę dalej bzykac  cały czas spoglądając na akcję z pazurem właśnie bardziej podniecony ! hehe 

Pozdrawiam ładne panie ,;) 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×