Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce młodą aseksualną

Żona po 40 nagle ciągle chce seks

Polecane posty

Gość chce młodą aseksualną

poje/bało ją na stare lata czy co? ile można do ch/uja się bzykać? co 2 dni mnie molestuje, mam dosyć, wymieniłbym ją na młodszą która nie potrzebuje tyle seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debil ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez wiele lat zmagałem się z kompleksem rozmiaru penisa przez co moje życie seksualne praktycznie nie istniało. Byłem już bliski poddania się kosztownej i nie do końca bezpiecznej operacji. Na szczęscie w odpowiednim momencie trafiłem na Member XXL produkt naprawdę działa! Stosuję go dopiero przez 2 miesiące a mój penis jest już większy o 3cm. http://nplink.net/kV3xzEzE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baba po 40 to próchno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie narzekaj ja jestem po 50 tce i też ciągle chcę seksu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy zboczone baby, teraz to już po ptokach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny dowód na to, że jednak facetów kręci niedostepność, a kiedy kobieta przejmuje inicjatywę to już niekoniecznie. Nie piszę, że to źle, żebyś mnie dobrze zrozumiał, ale tak zauważyłam. Więc to głownie facet jednak powinien inicjować seks, kobieta może od czasu do czasu, ale rzadziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale chociaż jestem kobietą to zaczynam rozumiem męski tok myślenia im więcej o tym czytam i kolejne wypowiedzi mnie utwierdzają w tym, że facet to zdobywca. Pewnie kiedy ona tak czesto inicjuje seks to Ci się go już odechciewa bo wtedy nie masz kogo zdobywać, o co zabiegać, kobieta odbiera Ci w pewien sposób Twoją męską rolę i inicjowaniu seksu. Tak, wiem, że mamy XXI wiek, ale pewne intynkty dalej są takie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mylisz się. Może i część facetów takich jest ale raczej chodzi o zwykłą naturę czyli brak hormonów męskich. Facet z testosteronem na odpowiednim poziomie ciągle ma chęć na sex .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:59- oprócz hormonów jest jeszcze psychika i pożądanie konkretnej kobiety. Faceci to nie maszynki, że mogą zawsze i z obojetnie jaką kobietą, ona musi go kręcić, na co składa się wiele czynników, nie tylko wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×