Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sny

Polecane posty

Gość gość

Nie wiem w jaką kategorię to dodać, ale z góry przepraszam jeśli to nie tu. Mam dylemat, sama już nie wiem co mam myśleć bo pewna osoba śni mi się dość często i zazwyczaj w ten sam sposób. Dodam że ten ktoś mnie kiedyś zranił, było tu również uczucie. Ale na tą chwilę jest brak jakiegokolwiek kontaktu z mojej jak i z drugiej strony. Śni mi się w ten sam sposób, w śnie często pokazuje, że nie zależy, po prostu pokazuje swoją obojętność. Często też pojawiają się osoby z bliskiego otoczenia np siostra ten osoby i często śni mi się że wysyła mi jakąś wiadomość, ale niestety nie zawsze jestem w stanie zapamiętać lub po prostu zobaczyć tą teść. Nie zastanawiałoby mnie to gdyby nie pojawiało się to często w moich snach, to nie jest tak że myślę o tej osobie, bo doszłam już do takiego punktu że jest mi zwyczajnie obojętne to co i z kim robi, a jednak nie daje mi spokoju w snach... Sama już nie wiem co o tym myśleć... Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbatkaa
A często się onanizujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się dziś śniło, że uprawiałam seks z innym facetem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barbatka jak patrzę na ciebie to wcale :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Twojej podświadomości On tam ciągle jest. Nie możesz Sobie poradzić z tym, że Cię skrzywdził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby cie ktoś ostro i regularnie pier/dolił, to nie byłoby durnych snów. Napisz w czym jest problem? : czy nie dajesz dopy, czy nikt cie rochać nie chce? Na każdą z tych dolegliwości można poradzić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joe chyba masz rację. Dzięki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbatkaa
Druga kobieta by cię nie skrzywdziła😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barbatka tylko właśnie to była druga kobieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×