Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Niechec do gotowania czy ktos z was tez tak ma

Polecane posty

Gość gość

mam 37 lat i nie lubie gotowac. a to cos sie przypali a tu czegos za duzo sie doda. w akademiku spalilam 2 garnki, o malo co cala kuchnia poszlaby z dymem (znudzona marnowaniem czasu zaczelam czytac i zapomnialam o nastawionym jedzeniu) nie potrafie ogarnac chaosu w kuchni, w takim sensie ,ze wrzucam wszystko do garnka i niech sie gotuje . mdli mnie dosyc szybko zapach oparow z kuchni , dlatego szybko szykuje cokolwiek i znikam. czy ktos ma podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wspominaj garnkow z akademika, postaw w kuchni lapka i gotuj tak, jak pokazuja to babki na kanalach kulinarnych, skutecznie.tv i innych. Kup sobie szybkowar czy InstantPot, wtedy nic sie nie przypali i nie ma oparow od gotowania. Rob potrawy z ryb, krewetek, to trwa krotko i jest zdrowe a i pieczenie miesa i warzyw w piekarniku po angielsku nie wymaga siedzenia w kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiutka    1999
No, ja też nie lubię gotować i nie umiem nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chlopak ma thermomix i zaczelam cos tam robic, nawet jakies ciasta mi zaczely wychodzic. mies nie jem, jedynie co to krewetki i owoce morza.lososia rzadko bo wiadomo drogi. zupy uwielbiam,ale tu gdzie mieszkam za granica to nie ma ogorkow kiszonych wiec zupa ogorkowa odpada, zurek tez odpada, ale zupa z marchewek, slodkich ziemniakow, iemniakow mi wychodzi . teraz bedzie czas na male dynie, podobno one sa bardzo zdrowe wiec zupe tez jakas sie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rano to platki owsiane na mleku, albo tylko sama kawa, po poludniu na obiad zielona salata z pomidorem i cebula z puree ziemniaczanym lub sama zupa,lub kawalek ryby wieczor- roznie a to zupa a to kanapka z pasta . tydzien temu poplakalam sie bo robilam kotlety jajeczne ktore mi nie wyszly niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z tym pieczeniem w kuchence to dobry pomysl. jutro kupie lososia i sobie go zjem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie lubie tez tego chaosu ze skladnikami ktore trzeba polaczyc aby cos z tego wyszlo. niesamowite, jak ktos potrafi ilestam posilkow ugotowac na wigilie. podziwiam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w podobnym wieku autorko i nienawidze gotowac. Mysle ze nigdy sie nie przekonam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stare panny pewnie wam mamusie pod nosek podstawiają :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkam za granica od 21 roku zycia.nie mam rodzicow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mam nadzieję, że dzieci też nie :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zWLASZCZA W ANGIELSKIEJ KUCHNI, ALE I U YTUBERKI NA KANALE skutecznie.tv znajdziesz pelno przepisow na potrawy mieso czy ryba i warzywa za jednym zamachem z piekarnika. Ja kupuje najczesciej male dynie Hokkaido, nie trzeba ich obierac i sa swietne do podsmazanych warzyw krojonych w kostke , takie ragou z papryka, cebula, czosnkiem i marchewka, moze byc na koncu dynie i cukinia i pomidory w formie przecieru. Spagetti dynia tez jest fajna przecieta wzdluz, bez nasion i posmarowana oliwa z czosnkiem i ziolami z piekarnika. Duzo potraw wegetarianskich ma podobno jadlonomia ale ja lubie skutecznie.tv bo jej przepisy sa szybkie do wykonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelka12
Ja kocham gotować, choć czasem złapie mnie lenistwo. Przy okazji gotowania tak polubiłam blog ballarini ( w sumie firma zajmująca się sprzedażą akcesorii kuchnennych, patelni grillowych, do pieczenia, garnków żeliwnych itd.) że nawet dałam się namówić po jednym wpisie na wypróbowanie noży zwilling.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelka12
Teraz używam jednego noża do wszystkiego, ale chociaż jest naprawdę dobry, choć słyszałam że wyroby Miyabi to też kosmos. Aby przejść na wege faktycznie trzeba sporo się wyzbyć dlatego posiłkuję się wieloma różnymi globami z przepisami na potrawy kuchenne również Kocham po prostu sprawdzone przepisy, a tu mogę znaleźć wszystko https://ballarini.pl/blog/pasta-marchewkowa-z-orzechami-n844 Także polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś bardzo lubiłam gotować później się to pozmieniało. A w ogóle po co gotować? Żeby zrec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogna

Czasami odechciewa się gotować jak cię nikt nie docenia. To najlepszy sposób żeby zniechęcić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×