Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jestem jacek

Nowy kierownik niechlubna przeszłość

Polecane posty

Gość Jestem jacek

Witam Pracuję w pewnej firmie już ponad 8 lat. Jakiś rok temu prezes zatrudnił nową kierowniczkę (kobieta bez kompletnie żadnej wiedzy na temat branży, bez doświadczenia w branży, mniej umiejąca nawet niż zwykły pracownik naszego działu). Oczywiście przyjęta po znajomości. Spowodowało to oczywiście, że dotychczasowy kierownik (fachowiec z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą) został zdegradowany. W podobnym czasie co kierowniczka działu dołączył też do naszego działu kolega (całkiem fajny gość) i okazało się, że "co nieco" słyszał o nowej kierowniczce (niestety nic pochlebnego). Otóż, w poprzedniej firmie dostała "wilczy bilet" za poważne naruszenia (ponoć wyprowadzana w asyście ochrony). Prawdopodobnie poszli jej na rękę i nie wpisali nic złego w papiery w zamian za to że się zwolni. A najgorsze jest to że obecni prezesi firmy do której została zatrudniona pewnie nic o tym nie wiedzą, a uważam że powinni wiedzieć, bo zatrudnili ją na kierownika bardzo wysokiego szczebla (ma dostęp do wszystkiego - pełne dane wszystkich kluczowych klientów, dane poufne i finansowe firmy, etc.). I moim zdaniem pasowałoby żeby prezesie mieli tego świadomość. Ja nic przeciw niej nie mam, i nie chcę robić jakiejś kreciej roboty, ale ponoć wywalili ją z poprzedniej firmy za bardzo poważne sprawy. Tylko jak mieliby się o tym dowiedzieć prezesi. Niech mają świadomość, a to co dalej z nią zadecydują to już ich sprawa (mogą ją zostawiać, mogą odwołać - ich sprawa). Wiedzieć powinni. Tylko jak "uświadomić" o tym prezesów? Jakiś anonim - to nie będzie poważne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×