Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rozstępy

Polecane posty

Gość gość

Witam od jakiegoś czasu zauważyłam że na moich udach pojawiają się białe przezroczyste rozstępy. Od czego mogą się pojawiać ? Jak można się ich pozbyć o ile to możliwe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nóżki za mało pieszczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest dużo sposobów na pozbycie się ich np kosmetyki, bio oil, zabiegi medycyny estetycznej ale generalnie trzeba usunąć przyczynę czyli więcej aktywności, zdrowsza dieta itp powinny pomóc z nimi walczyć bo co z tego że usuniesz jedne jak pojawią się kolejne? Kasa pójdzie w błoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola

Białe rozstępy nie są już "świeże", dlatego działanie kremów nie będzie takie szybkie jak w przypadku takich czerwonych, które dopiero co się pojawiły. Polecam Ci jednak przetestować olejek do ciała przeciw rozstępom Sexi Mama Bielendy. Mi pomógł w czasie ciąży i dalej go używam. U mnie jest widoczna poprawa 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaRez

Rozstępów tak szybko się nie pozbędziesz, szczególnie domowymi sposobami. Próbowałam wszytskiego z apteki, drogerii i perfumerii. Skóra zrobiła się tylko gładsza i nic więcej. Pomogły mi dopiero profesjonalne zabiegi u kosmetologa w Poznaniu w salonie Beauty Premium. Miałam zabiegi RF mikroigłowej frakcyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×