Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3 dni temu było 29 stopni, dziś jest 9. Wiosny nie było, jesieni pewnie też nie

Polecane posty

Gość gość

Wkurza mnie to, 3 dni temu w letnich butkach i sukience a dziś w ocieplanej kurtce i szaliku. Popieprzone te pogody ostatnio. Nie wkurza Was to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skok faktycznie szukający, w Poznaniu w piątek było 30 a teraz 7 stopni. Ale mam nadzieje ze się wypogodzi jesZcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W radiu ostatnio mówili, że praktycznie pół roku mieliśmy lato i trzeba się z tym zgodzić, bo ja w tym roku wiosennej kurtki nie założyłam, bo od razu było ciepło. Gdzieś jakiś czas temu czytałam, że czeka nas ciepła jesień - nie sądzę, pewnie za chwilę będziemy nosić kurtki zimowe. No nie ma wiosny, nie ma jesieni. Choć za to piękne lato było:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest jesienna pogoda. Ma być ładnie jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie wczoraj i dziś 15 stopni i słońce, mimo że wieje. Więc taka jesienna pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 stopni I szalik?? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, szalik. Bo wieje mocno, a odczuwalna temp. to 3 st.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wieje mocno, czyli ile? dla mnie mocny wiatr zaczyna się od 50 km na godiznę. poniżej to wiaterek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie tez dzisiaj wiało strasznie. Łeb chciało urwać. Niby 15 stopni miało być ale odczuwalna rano 2 stopnie, a po południu 8. Do tego padało. Gdybym miała czapkę i szalik, to bym założyła, a tak to mnie przewialo i bolała mnie głowa strasznie jak wróciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie bylo 11 stopni, mialam cienki szalik i kaptur a moje dzieci (1 i 3) mialy czapki :D i nie zmarzlismy przynajmniej. Od wczoraj nad Polska przechodza burze z gradem i wichury, wiec podmuchy sa naprawde silne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, że się ochłodziło, bo za gorąco było. Nie cierpię lata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi (trojmiasto )dziś tez było bardzo bardzo zimno . I nie wiem ile bo stopni ale bez wahania założyłabym zimowy plaszcz i szalik Zmarzlam bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha i padał grad :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Walić to, najważniejsze, ze od kwietnia była extra pogoda i w końcu mieliśmy pół roku ciepełka. Teraz może być pół roku zimno, mi taki układ pasi. Wolę to, zamiast ciepła od czerwca a od września znów ujową pogodę, i tylko tak na dobrą sprawę 2,5 miesiąca lata, bo zazwyczaj od połowy sierpnia już robiło się nieprzyjemnie. Pół na pół jest uczciwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×