Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rogacza szukam

Polecane posty

Gość gość

Może to i dziwne, że kobieta wychodzi z taką inicjatywą, bo przeważnie mężczyźni próbują nakłonić swoje partnerki na taki rodzaj związku, jednak po doświadczeniach wiem, czego oczekuję od życia. Mam 27 lat, jestem z Poznania i szukam swojego rogacza. Nie widzę dla siebie innego rodzaju związku, niż związek cuckold/ultimate cuckold. Zainteresowanych proszę o kontakt gg: 62144706. Poznajmy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysoki przystojny chłopak z Warszawy o uległej naturze pragnący odnaleźć się jako rogacz szuka dziewczyny 24-36 w typie hotki do st zw , docelowo małżeństwa opartego na miłości. Pragnącej realizować w związku femdom/cuckold loginzajety@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uległy rogacz

Hej odrazu mówie, że ogłoszenie nie jest skierowane do kobiet szukających przygód. Tylko prawdziwego związku opartego o miłość. Zakończonego kiedyś małżeństwem.

Nie będe bajerował. Szkoda czasu na to. Jestem kawalerem.29 lat. Wysoki. Przystojny. Bez nałogów.

Minus taki, że dosłownie mam małego. I dlatego sam najlepiej się odnejduje usługujac kobiecie ustami i językiem. Mówiąc wprost lubie wielbić, adorować ciało kobiety , ale nie będę jej rżnał, brał na ostro. Także lody do nie moja działka.

Dla odmiany szukam jednak kobiety o wymagającej w tym względzie. Mówiąc wprost o dużych potrzebach seksualnych. Rozwiązłej. Która potrzebuje mieć w domu grzecznego męza rogacza. A sama lubi sie zabawić.
Tak zdecydowanie już dojrzałem do tego by wiedzięc iż to są klimaty które dają mi spełnienie. I nigdy sie to nie zmieni. Nawet po latach małżeństwa.

Ze swojej strony moge zagwarantować bezwzględną wierność. I chętnie będę służył pieszcząc, liżąc czy robiąc masaże. Natomiast pragnę byś zwolniła mnie z obowiązku udawania samca alfa i traktowania Cie na ostro.

By ktoś sie jednak nie rozpędził zbytnio - nie szukam wyłącznie rozwiązłej kobiety - ale przede wszytkim takiej która potrafi szczerze pokochać, rozumie czym jest troska o drugiego człowieka. Dla której bardzo ważna jest rodzina.
Która rozumie iż można pogodzić swoje seksualne potrzeby z normalnym zyciem.
Z rzeczy istotnych : bez tatuaży i kolczyków ( z wyjatkiem uszu) w miejscach widocznych.
Szukam osoby sprawiającej wrażenie osoby raczej grzecznej ( czyli nie skóra, krótkie spódniczki na wyjazdy na obiad do rodziców) tylko takiej ogarnietej troche.

Jeśli czujesz te klimaty i wiesz że jesteś taka a nie inne i potrzebujesz kogoś takiego jak ja u boku - pisz.

 

fetishandlove@pisz.to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adi po godz ul. trans ...
Dnia 25.09.2018 o 04:02, Gość gość napisał:

Może to i dziwne, że kobieta wychodzi z taką inicjatywą, bo przeważnie mężczyźni próbują nakłonić swoje partnerki na taki rodzaj związku, jednak po doświadczeniach wiem, czego oczekuję od życia. Mam 27 lat, jestem z Poznania i szukam swojego rogacza. Nie widzę dla siebie innego rodzaju związku, niż związek cuckold/ultimate cuckold. Zainteresowanych proszę o kontakt gg: 62144706. Poznajmy się

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iram

witaj interesująca. napisz do mnie na maram2622@interia.pl. ja facet lubiący ten klimat.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iram

witaj interesująca. napisz do mnie na maram2622@interia.pl. ja facet lubiący ten klimat.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iram

błąd w adresie. właściwy to maram262@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czego sie nie zrobi
 

błąd w adresie. właściwy to maram262@interia.pl

I napisze by poorochać co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poznam dominującą Hotkę do st zw

 

Na wstępie dodam, że ogłoszenie jest prawdziwe. I ważne dopóki widoczne. Charakter matrymonialny. Nie towarzyski.

Jestem wysokim, myślę że przystojnym facetem 30 lat. Bez nałogów. Odpowiedzialnym, pragmatycznym. Grzecznym i uległym w stosunku do kobiet.
Szukam dziewczyny, która będzie moim skrajnym przeciwieństwem pod pewnymi względami. W szczególności seksualnymi. Nie chcę niczego, udawać. Nie chcę w przyszłości kogoś zawieść czy sprawić przykrość.

Dlatego szukam dominującej Hotki. Kobiety mocno rozwiązłej. Która nie boi się korzystać z życia. Takiej, która prócz męża pragnie mieć zaplecze kochanków. Szukam kogoś doświadczonego, koneserki tematu. Kobiety która pragnie być porządnie zerżnięta. Która wobec kochanków może być uległa. Zaś w domu chce mieć grzecznego, kochanego miśka.

A ja ? a ja widzę się w roli ulegającego męża. Nie będę oszukiwał. Sam nie mam imponujących rozmiarów. I najchętniej bym usługiwał ustami i językiem. Dosiadanie mnie, bardzo chętnie na mojej buzi. Mogę nosić pas cnoty. Mogę być twoim masażystą. Będę Ci podawał Twoje ulubione piwo a sam chętnie będę spijał piss…

Będę facetem który po powrocie Twoim od kochanka , przytuli Cię, pocałuje, wyliże. Twoja rozwiązłość będzie moim szczęściem i spełnieniem.
Poza tym. Jestem normalny. Jeśli potrafisz oddzielić pewne kwestie; w sobotę wieczór bawić się ostro z kochankami a w niedzielę być dobrą synową i jechać ze mną na obiad do rodziców, to jesteś osobą której szukam.

Jak każdy człowiek, facet. Mam potrzebę bliskości. Trzymania za rękę, calowania, przytulania.

W seksie jednak i pożyciu małżeńskim chciałbym być sobą i nic nie udawać. Ja nigdy się nie zmienię. Dlatego szukam osoby, która też już dawno odnalazła i zdefiniowała swoją seksualność.
Zależy mi by kiedyś sformalizować związek. Dodatkowo, zgadzam się by na piśmie zadeklarować pewne kwestie byś się nie obawiała ,że po latach się zmienię i zarzucę złe prowadzenie.

Musisz być z okolic Warszawy. Panna lub rozwódka. Bezdzietna. Wygląd czy wiek to kwestia drugorzędna. Liczy się osobowość i charakter.

 

poziomkowy.on@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×