Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wojek

Dyscyplinarka

Polecane posty

Gość Wojek

Witam otóż mam tylko takie pytanie, jestem na okresie wypowiedzenia jest to moja pierwsza praca po szkole. Chcialbym wiedzieć jak to jest z dyscyplinarka czy pracodawca zawsze się dowie czy mogę to ukryć jako iz to moja pierwsza praca moglbym powiedziec ze poprostu chodizlem na studia dzienne ale nie dalem rady. Mam juz zapewniona inna prace i pracodawca chciałby mnie jak najszybciej nawet z dyscyplinarka tylko tu pytanie czy na przyszłość ktoś się o tym dowie, Bedzie o wiele ciężej czy poprosru mogę nie wpisywac tej pracy ( 6 MSC)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za co dostałeś dyscyplinarkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojek
Właśnie to podkreslalem ze nie dostalem tylko pytam ogolem o to jakby to bylo. A gdybym miał dostac to za to ze nie przyszedlem do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojek
A pytam ponieważ myślę o tym po tym jak usłyszałem od kierownika ze "jestem huj warty i kto mi może dac więcej i mnie przyjąć jak nic nie umiem "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej nie miec dyscyplinarki bo to zawsze smród w papierach. Lepiej sie dogadac. Zawsze istnieje prawdopodobienstwo ze ktos zyczliwy doniesie bo swiat jest defacto bardzo maly, zwlaszcza ten nasz grajdolek. Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojek
Nie da rady się dogadać próbowałem jedynie jezeli znjde kogoś na moje miejsce. A chcialbym jak najszybciej bo ide do przyuczenia a osoba ucząca jest w ciazy i wolalbym więcej się nauczyć zebym lepiej wszystko ogarniał. Nie sadze aby ktoś doniósł jestem z malego miasta i planuje za rok lub dwa wyjechać. Słyszałem ze pracodawca ogląda tylko poprzednie świadectwo lub wszystkie ale tylko z danego roku kiedy się przyjmuje a reszta jest dobrowolna czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×