Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Plenerowy ślub i wesele

Polecane posty

Gość gość

Bardzo podobają mi się tego rodzaju uroczystości pod chmurką. Kiedyś nawet na takiej byłem. Tylko problemem będzie zapewne pogoda, bo trudno ją przewidzieć na dłużej niż 2 dni. Co powiecie o takiej ceremonii? Podobno nawet wezwanie księdza czy urzędnika ze stanu cywilnego nie stanowi większego problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sicario31
Nie wiem jak z kościelnym, ale od jakiegoś czasu można wezwać urzędnika z USC, aby udzielił ślubu w wyznaczonym przez parę ślubną miejscu. Jest to jakaś dodatkowa opłata, ale rzeczywiście jest taka możliwość, która pojawiła się od jakiegoś czasu. Można na ten temat doczytać, bo jest sporo wątków i wpisów poświęconych temu zagadnieniu. Tutaj masz opisane wady i zalety ślubów w plenerze: http://hotelnabloniach.pl/blog/slub-wesele-plenerze-zalety-wady/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Martyna
Ja miałam ślub w plenerze i powiem wam, że to była bardzo dobra decyzja. Chcieliśmy z moim już obecnym mężem, żeby było inaczej niż kościół i tradycyjna sala. Bardzo ładne miejsce na taki ślub odkryliśmy w Płocku w centrum Amore. Sale weselne oczywiście też tam są, ale jak zobaczyliśmy altanę ogrodową, piękny ogród to od razu byliśmy na tak. Wyszło wszystko genialnie, organizacja z dbałością o każdy najdrobniejszy szczegół. Goście też chwalili, że to był bardzo piękny i oryginalny ślub i przyjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Julia
Byłam na takim plenerowym ślubie i przyjęciu w Ośrodku Wiktorowo, mniej więcej 40 km od Bydgoszczy. Mega romantyczne są takie śluby, a tu gdzie byłam to uroczystość ślubu była na molo, nad jeziorem i tak wszystko przygotowane, te dekoracje że brak słów, cudnie po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przede wszystkim dekoracje tez są ważne, może jakieś balony, girlandy na stół i świece http://godanparty.pl warto tez zaopatrzyć się na przykład w słomki i mieszadełka do drinków, to znacznie ułatwia sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×