Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do wszystkich bamber

Polecane posty

Gość gość

Jak siemasz kur)ewko to pan debetowa karta Faceci robią c***isuar z gardła Nie bądź uparta, dobrze wiem, że lubisz targać Opie)rdoliłaś więcej pni niż je)bany tartak Na opuchniętych wargach widnieje ślad wytrysku Ssiesz jakbyś od trzech dni nie miała nic ciepłego w pysku Mam łeb pełen pomysłów, a ty ku)restwo w genach Na myśl o ch)u)ju ślinisz się jak pier)dolona hiena Widzę, że higiena to temat w którym jesteś na bakier Jak drapiesz się po pi)ździe schodzi ci z paznokci lakier Twój niedomyty klakier trąca rybackim wrakiem A wnętrze twojej brudnej rury jest jak ścierny papier Masz sr)akę na zębach, gownem ci się odbija Najwyraźniej trenowałaś branie z od)bytu do ryja Seks z tobą to mogiła, ja wolałbym bardziej Wylizać muszlę kibla na dworcowym McDonaldzie Ch)u)je to twoje żarcie, wiecznie doskwiera ci głód Przy tobie Bożena z wampa jest wzorem wszystkich cnót Gdyby każdy fi)ut, którego żarłaś był z czekolady Miałabyś zapas cukru na kolejne trzy dekady Nie dam rady opisać, twojej sku)rwiałej urody To tania parodia Dody w połączeniu z żółtobrodym Jesteś jak głodny krokodyl zresztą z puchy na kłakach Wolałbym podać do ryja głodnej su)ce wilkołaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorki nie ta kategoria :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×