Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Z moich doświadczeń wynika, że po 30 roku życia u kobiet...

Polecane posty

Gość gość

pochwy zaczynają być luźniejsze. Do trzydzieski mniej więcej jeszcze jest ciasno, ale po trzydziestce już jest coraz luźniej. Najstarsza kobieta z którą miałem seks była w wieku 45 lat i już niewiele czułem będąc w środku. Co do penisa to mam 16 cm długości i 15 cm grubości, więc na długość średni, a na grubość całkiem niezły. Ciekaw jestem czy inni panowie też mają takie odczucia co do relacji wiek a ciasność pochwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli po 30 robią się luzy? dzięki za cynk, może kiedyś mi się przyda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam. Ostatnio jak prułem twoja stara (zapłaciła mi), to nic nie czułem. Mówiła, że przeorałeś ja swoim wielkim pustym łbem jak cie wysrywała. Do dzisiaj tego żałuje. Tyle zniszczeń wytrzymać żeby dać życie takiemu zyebowi jak ty. Żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś o już jakiś babiszon wkurzony... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam. Najlepsze są takie co nie rodziły albo miały cesarkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uogólniasz. Chciałabym, żeby to była prawda. Mam 38 lat i problemy z seksem. Mój mąż ma pokaźne przyrodzenie i zawsze, no prawie zawsze mam problemy, żeby go przyjąć. Miałam nadzieję na naturalny poród (coś by się zmieniło w tej kwestii) a tu lipa. Czekam na 40tkę, trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babo ***aki sie odezwaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam takie doswiadczenie jakie opisałem. Ty możesz być inna. Gratuluje partnerowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale p*********e az oczy bola. Ja uprawialem seks z 40 latka, po ciazy i to byl najlepszy seks w moim zyciu jak dotad. Mialem duzo kobiet, ale tej jeszcze zadna nie dorownala. Mam 27 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po 30 i posuwam 50 po 3 porodach. i jest bardzo ciasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja żona ma 37 i rzeczywiście nie jest już tak ciasna jak jeszcze 5 lat temu, co zrobić nikt nie młodnieje, a wręcz na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owszem, po 40-ce nie jest taka ciasna jak wcześniej, ale chętniejsza i bardziej wprawna w dawaniu kakałka. Kiedyś nie potrafiła być tak bezczelnie perwersyjna jak teraz. No to rozluźnienie szparki nic a nic nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma czegos takiego jak luzna pochwa, po prostu wy chyba macie male chooyki i sie chcecie dowartosciowac :P Poczytajcie troche podstawowej anatomii. Pochwa zbudowana jest tak, ze potrafi sie bardzo rozciagnac (porod), ale wraca do poprzedniej formy. Jedyne co moze ulegac zmianie to napiecie, ale to nie jest tak odczuwalne, no chyba ze naprawde posuwacie staruszke. Ja z dwojga wole starsze kobiety, bo jakos maja wiecej fantazji i odwagi w lozku. Mlode to tylko leza i pachna, bierz i rob, starsze zas wiedza jak zadowolic faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U kobiet po trzydziestce pochwy może i są troszkę luźniejsze, ale w niczym to nie przeszkadza. Oczywiście z zaspokojeniem takiej dojrzałej kobiety wiąże się odpowiedni rozmiar penisa, a z tym bywa różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZboczonyWiepsz37
Ja jak suka jest luźna ładuje jej w kakao przeważnie marudzą ale co mnie to obchodzi ! Zaczynam powoli walić i jak narazie każda tam jest z***biscie ciasna czy 20 lat czy 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedmowco . Walic to ty sie powinieneś codziennie w łeb. I to tak z rozpędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×