Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

wypełniacze warszawa kto korzysta gdzie polecacie

Polecane posty

Gość gość

hej mam 32 lata, dwoje dzieci małych i od kilku lat kompleks zmarszczek mimicznych. otóż jestem szczupla osobą, ale kwadratową twarz i pełną buzię, poliki, szeroki nos, zostają mi krechy po makijażu od uśmiechu, to moja zmora i choć ludzie nie dają mi dużo lat, bo mam taką urodę jakby to nazwać … takiej dziewczynki, i jak kiedyś się przyznałam , że zmarszczki nosowe mnie dołują zostałąm wyśmiana, ale ja muszę bo zyje się tylko raz, a to mój kompleks. chce wstrzyknąć sobie kwas hialuronowy, jakie macie doświadczenia, czy jest efekt? interesuje mnie tylko warszawa, jestem 50km od wawy, ale w mojej mieścinie nie chce, bo wole dopłacić 500zł więcej a być pewna , ze robi to lekarz a nie kosmetyczka po kursie. także odzywajcie się piszcie, boje się ,że będę wyglądała jak małgorzata socha po wstrzyknięciu po pierwszym dziecku, nawet usmiechnąc się nie mogla. jestem zmarnowana zżyciem hehe jak poprawić cerę? co jeszcze proponujecie żeby wyglądać swiezo, nie zmeczona? najważniejsze jaka klinika? myslalam o tej z tvn sekrety lekarzy, piszcie piszcie. pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×