Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PROFOON

Jak to zalatwic

Polecane posty

Gość PROFOON

Rozwiodlem sie trzy lata temu. Od poczatku eks zona robila problemy z widywaniem sie z dziecmi,ale jakos ogarnialem. Rok temu poznalem kobiete z ktora mieszkam i chce zalozyc rodzine. Od tego momentu horror zebym mogl dzieci zabrac. Zawsze chore, zawsze zajete ,albo ich nie ma. Chce byc ojcem dla moich dzieci . Widywac je,zabierac na wakacje czy swieta. Czy rozwod musi oznaczac seperacje z dziecmi,bo matka tak chce ,zwyczajnie po zlosci. Kiedys bylem tatusiem,tak mowila do dzieci. Teraz jestem niewart spotkania sie z nimi. Kiedys umialem sie nimi zajac,gdy zona spotykala sie z kolezankami. Teraz nie jestem w stanie zajac sie dziecmi w wieku 10 i 8 lat. Nagle alimenty sa za male. ( sad nie podniosl) Nie mam ochoty szwedac sie po sadach,ktorych wyrokii tak nie sa respektowane . Chce widywac dzieci trzy dni w tygodniu tak jak ustalil sad w 2015 roku. Argumentem eks zony jest moja partnerka. Jej nie bylo tez zawsze cos znalazla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jakiego powodu się rozwiodles?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z takim upartym babskiem nic nie załatwisz po dobroci. Jest złośliwa i do tego teraz kobieca duma została urażona bo masz partnerkę. Idź i powiedz, że chcesz widywać dzieci bo masz to zapewnione w wyroku. A jak nie to musisz załatwić te sprawę przez sąd. A jak dzieci? Czy one chcą się spotykać częściej z Tobą? Rozmawiasz z nimi o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ledwo poznal babę i już mieszka z next. Może i dzieci chcą widywac się z ojcem, ale nie w jednym domu z jakąś obcą dla nich kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotas rządzi, kotas radzi, gdzieś kotasa trzeba wsadzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie załatwisz tego inaczej jak przez sąd, więc nie oczekuj jakichś cudownych rad bo takich być nie może. Poproś w sądzie o mediacje (płaci się ryczałtem) może mediatorowi uda się dotrzeć do twojej byłej żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21'00 ta nowa tez za jakiś czas bedzie wredna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wszystkie to wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może by tak zamknąć je w oborach i paść walerianą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PROFOON
gość wczoraj Rozwiedlismy sie bo zawsze bylem nieudacznikiem. Nie ta kasa,nie te wakacje ,mimo ze wielu Polakow chcialoby miec to co my mielismy. Wtedy dziewczyna,pokochala mnine golodupca. Studenta na wynajmowanym. Ale przez lata nasz status sie podnosil. Niestety nie do poziomu szastania kasa. Wlasciwie kasa ,albo jej brak , zalezy jak na to patrzec, poroznila nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PROFOON
gość wczoraj Ledwo poznal babę i już mieszka z next. Może i dzieci chcą widywac się z ojcem, ale nie w jednym domu z jakąś obcą dla nich kobietą. Zgłoś Moje dzieci nie znaja mojej partnerki.Bo matka zrobila taki burdel ze najpierw chce poukladac kontakty z dziecmi. Wybacz, ale nie nie nosze zaloby po rozwodzie. Przeciez nie po to sie rozwiodlem,zeby nosic w sercu obraz ex zony. Nie zdradzam jej, jestem wolnym czlowiekiem i mam prawo ukladac sobie zycie. W twoich kategoriach matka moich dzieci tez nie powinna miec prawa do nowego zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PROFOON
gość wczoraj Z takim upartym babskiem nic nie załatwisz po dobroci. Jest złośliwa i do tego teraz kobieca duma została urażona bo masz partnerkę. Idź i powiedz, że chcesz widywać dzieci bo masz to zapewnione w wyroku. A jak nie to musisz załatwić te sprawę przez sąd. A jak dzieci? Czy one chcą się spotykać częściej z Tobą? Rozmawiasz z nimi o tym? Moge przez sad, ale ile to da ? Wyrok wyrokiem a zycie zyciem. Dzieci chca sie jeszcze widywac ze mna. Chyba dzieki bylej tesciowej. Czasami bierze dzieci i dzwoni do mnie ze beda u niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgłaszasz do sądu że wyrok nie jest respektowany. Za pierwszym razem była dostanie chińskie ostrzeżenie - za drugim 200 pln kary - za trzecim 500 - za czwartym tysiaka... i tak aż do skutku. Przecież to proste jest. A przy okazji sprawdzisz jak mocno jest zdesperowana i jak dużo ma kasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak ty chcesz się widywac z tymi dziećmi, jesli mieszkasz z nówką ? będziesz je np. stale prowadzal na spacery? Wtopileś sie zaraz po rozwodzie w nową "pannę" i mówisz tu o jakiejś załobie po eks ? szybki jesteś. Niech zgadnę-mieszkanie jest jej a ty się tam wprowadziłeś na wygodną opcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przecież 99% rozwódek skacze za kotasem jak małpa za bananem!!! Więc o co pretensje do gościa? Że lubi porochać i pokazał kolejnej małpie banana???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PROFOON
dziś Zgłaszasz do sądu że wyrok nie jest respektowany. Za pierwszym razem była dostanie chińskie ostrzeżenie - za drugim 200 pln kary - za trzecim 500 - za czwartym tysiaka... i tak aż do skutku. Przecież to proste jest. A przy okazji sprawdzisz jak mocno jest zdesperowana i jak dużo ma kasy oczko.gif Biore to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PROFOON
gość dziś To jak ty chcesz się widywac z tymi dziećmi, jesli mieszkasz z nówką ? będziesz je np. stale prowadzal na spacery? Wtopileś sie zaraz po rozwodzie w nową "pannę" i mówisz tu o jakiejś załobie po eks ? szybki jesteś. Niech zgadnę-mieszkanie jest jej a ty się tam wprowadziłeś na wygodną opcję. Rozwiodlem sie trzy lata temu. To ile lat trzeba nosic zalobe po rozwodzie ? uwazam ze z orzeczeniem rozwodu mozna isc z kims do lozka zaraz po wyjsciu z sadu,jak ktos ma na to ochote. Zle zgadujesz. Mieszkam u siebie z dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×