Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Ciągle robią mi się nowe rozstępy!!!

Polecane posty

Gość gość

Całe moje pośladki, biodra i wewnętrzna część ud jest w rozstępach! Na udach pojawiły się jak miałam 12 lat i zaczęłam dojrzewać, dziecko nie zwraca uwagi na takie rzeczy więc się nimi nie przejmowałam. Teraz są one raz czerwone a raz białe, nie wiem jak to wytłumaczyć po prostu raz je widać więcej raz mniej, najgorzej jest jak siedzie po turecku wtedy widać głębokie blizny :( Ostatnio zauważyłam też że robią mi się nowe rozstępy na jednym biodrze, są lekko sine kiedy patrzę pod światło, a ogólnie aż tak bardzo ich nie widać, poza tym zauważyłam też że mam już białe rozstępy na biodrach i po boku ud! Nie byłe czerwone czy sine tylko od razu białe! Jestem zrozpaczona moje pośladki wyglądają fatalnie, jakbym miała straszny cellulit, są całe w bliznach, krótkie spodenki latem odpadają, nie mówiąc już o wyjściach na basen. Dodam, że nigdy nie miałam nadwagi i zawsze byłam szczupła. W te wakacje trochę mi się schudło, nie umyślnie jakieś 4-5 kg. Dużo się ruszałam, lepsza dieta itp. Moja waga została taka i nie skacze ale te nogi są straszne, nie wiem od czego robią mi się te cholerne rozstępy. Myślałam o pójściu do dermatologa, może on by coś doradził. czytałam także o laserach, bardzo bym chciała spróbować, nie teraz ponieważ niestety jestem osobą uczącą się i nie zarabiam jeszcze własnych pieniędzy, ale w przyszłości bardzo bym chciała się takiemu zabiegowi poddać. Co ma zrobić, że choć trochę je usunąć a przede wszystkim zatrzymać ich powstawanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×