Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3 miesiące po porodzie

Polecane posty

Gość gość

Jak czułyście się 3 miesiące po porodzie? Ja cieszę sie z dziecka ale często jestem przygnębiona. Czy to jeszcze hormony szaleją czy jak? Kiedy czułyście sie znów sobą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem 3 msc po porodzie :) baby blues już dawno minął, ale też jestem przygnębiona czasem, ale wiem, że poniekąd wynika to z samotności, ale też z faktu, że życie trzeba było podporządkować dziecku, a przy moim niestety nie da się niczego zaplanować, bo niestety bardzo dużo płacze, spacer w wózku lub chuście bez płaczu graniczy z cudem; dla mnie jedyna odskocznia żeby sie trochę zregenerować to zostawienie dziecka z tatą w domu i wyjście gdzieś samej, gdziekolwiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 3 miesiacach wrocilam do pracy (mieszkam za granica tu jest krotki macierzynski) i odzylam. Polecam wyjsc do ludzi bez dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wyjsc do ludzi bez dziecka. x Zgadzam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 miesiące po porodzie czuję się super :-) fizycznie zapomniałam, ze byłam w ciąży, psychicznie jest też świetnie. Ale ja nie miałam baby bluesa po porodzie, żadnych depresyjnych stanów. Macierzyństwo pozytywnie mnie zaskoczyło. Czuję się super w nowej roli, chociaż nie jestem typem matki Polki ;-) Po prostu łapię równowagę między poprzednimi rolami (żona, kobieta, pani domu) a nową (matki). Nie brakuje mi pracy zawodowej. Odpoczywam. Mam wielkie wsparcie w mężu i pogodne dziecko. To na pewno ma wpływ. Autorko z czego wynika twoje przygnębienie? To nowa rola, brak pomocy, brak czasu dla siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 4miesiecznego i juz jest bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ile wiem to maz nie powinien byc wsparciem, ale robic przy dziecku tyle co kobieta. Rozwalaja mnie te co sie "chwala", ze im maz POMAGA albo jest dla nich wsparciem. Wspierać to cie może w dazeniu do rozwoju a nie w rodzicielstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruba
Jestes zmeczona. Pewnie w zaszerokich gaciach . Najgorsza jest presja srodowiska. Bo musisz,bo masz dziecko. Kochaj siebie , nie stwaj na glowie. Nie chcesz karmic piersia ,karm butelka. Wrzaski matki i tesciowej skomentuj "s*******a,,c " To nie one wstaja do kazdego cyca, ale one wywolja presje. Rob po swojemu, rob tak jak uwazasz ze jest wazne dla ciebie i dziecka. Ty jestes matka . Powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooolgaolga
ja od razu po porodzie stosowałam spray z motherlove, który zmniejszał krwawienie oraz ból. szybciej do siebie doszłam i moglam opiekować się moim synkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×