Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

19 plu co za kretyński serial mnie śmieszy chociaż nie oglądam tego na tvnie ty

Polecane posty

Gość gość

Ten serial mnie śmieszy chociaż oglądam tylko fragmenty co dodają na youtubie ale oni mają problemy normalnie jakbym miał takie na co dzień to bym nie wiedział jak mam żyć xd jak tak żyje każdy nastolatek po ukończeniu 18 roku życia to wolałbym w ogóle nie żyć xd oni ci twórcy to chyba nie wiedzą jak prawdziwe życie wygląda i jak jest ciężko ludziom młodym jakie są problemy życia młodej osoby .Ta gra ich aktorska tam jedyna fajna postać to jest osoba Małkowskiej no a tak to mnie rozwala na łopatki jak oglądam ich problemy matko oni tak to przeżywają jakieś pierdoły jak w telenoweli jakiejś xd obrażają się na siebie albo kłócą jakby byli dzieciakami 15 lat albo 14 nawet xd mają jakieś fochy i robią każdy jeden drugiemu na złość jak jakieś dzieci z 8 klasy xd no serio jak były tam jakieś akcje małkowskiej wobec jakiejś melanii co tam oglądałem to było normalnie zachowanie jak osoby co ma 13 lat xd albo te inne postacie jakieś kacpry jakieś irki to są osoby co nie wiedzą jak wygląda życie ,oni żyją jak jakiś głupi nastolatek który myśli że zna życie a gowno wie o życiu xd mają zachowanie jak jakieś denne nastolatkowie z bogatej rodziny .akurat tak życie wygląda młodej osoby jak pokazuje 19+ tak wszystko mają tak na wszystko ich stać tak żyją sobie dobrze tyle że jeden drugiego zdradzi albo jeden flirtuje z drugim ale mysli o swoim byłym ,albo ten były zaraz robi na złość i chce pokazać że nie myśli o tej co z nią był xd normalnie bekę mam z tego serialu jak oni grają matko masakra jakaś xd oni normalnie żyją chyba w innym świecie jak schizofrenik w tworkach xd ten serial pokazuje tylko jak można się wygłupić xd kłótnie małkowskiej z grupą lokatorów jak dzieci w wieku 14 lat .Rozterki miłosne kacpra ten pinglarz to dopiero ma problemy i on studiuje matko a gadki ma i jakieś zachowania jak dziecko 15 lat albo nawet 12 xd albo taka inna jak ona miała co była z tym pinglarzem a teraz jakiś inny do niej podbija lokator też dobra była najlepsze jak ona też tak histeryzuje jak wszystko wyolbrzymia jak zachowuje się jak dziecko jakieś co wszystko ją przerasta i robi problem z błahostek xd ta cała małkowska też czasem mnie rozwala jej pojmowanie niektórych rzeczy jak się kłóci to jak dziewuchy co mają po 13 lat xd ta mela srela co tak jej ta iwonka nie cierpi też nie lepsza zachowanie jak tępej kretynki która też gada jak dziecko xd jakby nie umiała się odnaleźć w świecie i jakby robiła z byle czego wielką katastrofę xd przeżywa wszystko jak babka stara emerytka przeżywa kolejny odcinek mody na sukces xd jezzzuuu jak to widzę na youtubie te filmiki z tego 19plus normalnie beka xd oni jak to pokazują to jakby ich życie polegało tylko na pierdołach które kręcą się wokół ich dennego życia które wygląda jakby było poważne a jest parodią xd bo to co dodają tam te materiały to jest parodia chyba życia osoby co wkracza w dorosłość takie życie to chyba mają jakieś bananowce co na nich rodzice robili xd mnie to śmieszy tak akurat żyją nastolatkowie matko to ja bym wolął się powiesić jakbym miał tak żyć takimi pierdołami i udawać że mam straszne problemy matko to co oni tam przeżywają to mają takie rozterki ludzie w wieku 15 lat xd albo gadka ta ich to czasem jak cos powiedzą to jakby zatrzymali się w rozwoju umysłowym w wieku 14 lat xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×