Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hubert780xdxd

Centrum vs Miasto MIESZKANIE

Polecane posty

Gość Hubert780xdxd

jak myslicie warto sie przeniesc pod miasto, mam tam mieszkania po dziadkach i nie wiem, bo niby jest ale jakos zycie w centrum przyzwyczaja, co byscie zrobili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a s k a k o t e r b a
Ja mieszkam na wiosce i nie chcialabym tego zmienias, cisza, spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomekOpel
Dla mnie duże miasto, od zawsze w warszawie i tu zostaje, chyba ze kiedys moze za granica ale tez jakies duze miasto, londyn, dublin cos takiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaneiro
Też jestem zwolennikiem Warszawy, polecam okolice woli bo jest i spokojnie i miejsko sa kameralne osiedla ale 5/10 minut i możesz być w centum autem, takie kombo idealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NorbertCik
Jest tam jakaś inwestcja na która powinienem zwrocic uwagę najlepiej z trzypokojowym mieszkaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilczyAdam
Polnord cos tam ma, nie wiem dokładnie o co ale firma u mnie nie zawidla chociaż miałem początkowo obiekcje, raczej zachowawczo podchodziłem do tematu całego przedsiewziecia z deweloperem, ale zona cisnela na takie lokum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TobiaszEr
To cos nazywa się stacja kazimierz, mam tam mieszkanie i na razie czekamy na odbior wiec nie mogę za wiele powiedzieć ale wspolpraca jakos idzie ku końcowi bez większych przeszkod, mieszkania sa stosunkowo ustawne i wygladaja na doświetlone w wizualizacjach to to im trzeba przyznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×