Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Akacjaxxx

Facet, który zrobi mi dziecko

Polecane posty

Gość Akacjaxxx

Witam, Szukam mężczyzny między 35-40l., który po prostu zrobi mi dziecko. Prześpi się ze mną raz-kilka, aż do skutku;) Mój instynkt macierzyński już się uaktywnił, mam męża, ale on ma z tym problem..nie chcę go zostawiać, a chcę mieć dziecko;) Ja jestem młoda 33l,atrakcyjna,z dobrą syt.życiową..nie chcę żadnego banku spermy,invitro itd.. jestem zdrowa. Ale Pan-który wykona dobrą robotę;) musi być zdrowy, wysoki,inteligentny . Preferuję przystojnych brunetów;) Paniom z wrodzoną hipokryzją i niby etyką, której i tak same nie przestrzegają-podziękuję, nie wypowiadajcie się bo i tak mam wasze opinie w d**e. Temat skierowany do mężczyzn i tylko mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adoptuj dziecko. Przecież w posiadaniu dzieci chodzi o to żeby dać miłość i wychowanie innemu człowiekowi a nie o to żeby zaspokoić egocentryzm i samemu urodzić. Jeśli dziecko chcesz mieć z egoizmu to gowno z ciebie nie matka wiec w ogóle ich mieć nie powinnas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie o to żeby zaspokoić egocentryzm i samemu urodzić. x Tak, o to właśnie chodzi. I czy ci się to podoba, czy nie, natura ludzka jest egocentryczna. Zaakceptuj, albo żyj dalej w zakłamaniu, faktów to nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem tkwi w tym, że później przyszły tatuś będzie miał wyrzuty, iż jego dziecko wychowuje się gdzieś z obcym "ojcem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież i tak w większości na matki spada obowiązek wychowania dziecka. Wy jesteście niedzielnymi tatusiami , na godzinę taki weźmie małego na ręce i myśli że się narobił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę autorce pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie chcesz banku spermy? Przeciez tam wlasnie o to chodzi- jest nasienie wysokich I inteligentnych facetow...w bankach I nasieniu mazna przebierac I wybierac. Tam zglaszaja sie wlasnie faceci co chca miec dziecko bez zobowiazan I masz wiekszy pewnosc Bo wszystko jest sprawdzane( np. Wyksztalcenue, choroby). A jak wyszukasz kogos Sama to mozesz oceniac tylko po wyglada Bo co do reszty moze naklamac- powie Ci ze jest przystojnym lekarzem a bedzie tak naprawde przystojnym....bezrobotnym" niebieskim ptakiem". Chcesz dziecka z kims niesprawdzonym? A jest pelno facetow co dobrze graja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd wiesz, że "tatuś" nie ukrył przed Tobą jakiejś choroby genetycznej? Atrofia mięśni, plasawica, mukowiscydoza, fenyloketonuria??? Nawet skłonności do depresji się dziedziczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest takie forum www.robimydzieci.com Tam sa rozne ogloszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wislocki1988@gmail.com

Hej,  spełniam kryteria i chętnie  się spotkam omówić ta sprawę; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hukk

Ja jestem wysokim 190 cm brunetrm, jasne oczy. Mam dosyć duża firmę, baaardzo zadbany, szczupły 38 lat.. Tylko z całym szacunkiem, preferuje Panie z 2 z przodu, nie jestem pewien czy nie jesteś dla mnie za stara abym się podniecil, kwestia jak na żywo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×