Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama___Marta

Przedszkole prywatne problem

Polecane posty

Gość Mama___Marta

Witam, moje dziecko chodzi do prywatnego przedszkola, stawki za czesne i materiały edukacyjne nie są niskie, jednak wywiązujemy się ze wszystkich obowiązków leżących po stronie rodziców. Dziś miałam taką sytuację, że pani przedszkolanka dała mi zgodę do podpisania, ze zgadzam się żeby dziecko mogło być na spotkaniu dzieciaczków w przedszkolu z pieskiem ze schroniska. Pani powiedziała, że "albo podpiszę zgodę albo dziecko ma zostać w domu". Powiedziałam, że nie fair jest takie stawianie mnie pod ścianą. Jeśli bym nie podpisała zgody wychodzi na to ze musiałabym sama zorganizować opiekę dla dziecka albo wziąć dzień wolny i dziecko zostałoby by dzień w domu za który i tak musiałbym zapłacić przedszkolu bo stawki są stałe. Co o tym sądzicie mamusie? Co robicie w takich sytuacjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne zachowanie .Ale dlaczego nie chcesz podpisac tej zgody ? moje dzieko nie chodzilo na religie wiec na czs religii bylo zaprowadzane do innej grupy a potem znów wracało do swojej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgodę podpisałam ale zastanawiam sie co by bylo gdybym nie mogla jej podpisać bo podobne sytuacje sie zdarzaja co jakis czas a moje dziecko jest alergikiem więc nie wszystko mu wolno. Autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedszkole w takiej sytuacji powinno zaproponowac inną opcję opieki w przedzkolu jesli dziekco nie moze uczestniczyc w zajęciach jego grupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×