Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OliwiaRoz

Modne ubrania na jesień dla Nas i dzieci

Polecane posty

Gość OliwiaRoz

Witam :) Przychodzę do Was z pytaniem, gdzie warto szukać modnych i jednocześnie kolorowych oraz w ciekawych wzorach ubrań, które nawet w pochmurne i deszczowe dni będą kolorowały nam dzień, ale również i dla naszych pociech. Za wszystkie ciekawe pomysły (oprócz sieciówek) z góry dziękuję i czekam na wasze propozycje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz takich rzeczy to wpadnij do Carry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaba55
Myślę, że możesz również zwrócić uwagę na ofertę sklepu internetowego https://colorshakestore.pl/ w którym znajdziesz ogromny wybór właśnie takich ubrań, które na pewno również w brzydkie dni poprawią Ci oraz innych osobom humor kolorami oraz interesującymi wzorami, które wyróżnią się z tłumu tych wszystkich smutnych i ciemnych ubrań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio dość sporo ciekawych inspiracji jesiennych widziałam tutaj: http://modna-wiedza.pl/eleganckie-akcesoria-podrozne-dla-kobiet/ , bardzo fajny blog, gdzie można naprawdę dużo informacji znaleźć :) Tez dość wzoruję się właśnie na blogach jeśli szukam ubrań i kupuję potem w internecie, bo jest większy wybór i przede wszystkim jest taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
radzę olewać modę i kupować rzeczy ładne i wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałaś poszukać coś fajnego za pomocą www.ceneo.pl? Ja często wyszukuję dla siebie, partnera, czy bliźniaków. Wbrew pozorom da się znaleźć coś fajnego zawsze :) Takie spodnie ostatnio kupiłam Zuzi i Piotrowi: Spodnie JOGGER z jeansu. Szymon dostał ciemno granatowe jeansy Tapered 939 z Cross jeans Sobie zaś sprawiałam błękitne jeansy Gina z Mustanga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninaxkowal
Dla mnie jesień to świetna okazja by zakładać rajstopy w super wzory dlatego mogę polecić świetną markę Gabriella. Wypuścili ostatnio mnóstwo jesiennych nowości i są wspaniałe! Model Ellen czy Robby świetnie wpasowują się do jesiennych stylizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcelinaW33
Również jestem zdania, że najlepsza opcją jest własnie to abyśmy szli w to co nam się najbardziej podoba oraz jest wygodne. Dlatego również jestem za ColorShake ze względu na ilość propozycji jakie przygotowali oraz jakość materiału aby po kilku praniach nie były już do wyrzucenia, czy chodzenia wyłącznie po domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DianaK39
To prawda jeżeli nie chcesz sieciówek i stawiasz na jakość wykonania oraz styl i wyjątkowe połączenie wzorów i kolorów to również jestem za https://colorshakestore.pl kiedyś myślałam, że mają ubranka tylko dla dzieci jednak również dbają o nasz styl. Dlatego wspólnie z córką co jakiś czas wybieramy coś dla siebie. Warto łączyć wygodę, kolor i do tego nasz uśmiech kiedy czujemy się i wyglądamy naprawdę dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka81
Tu akurat muszę się zgodzić, że ColorShake przygotował naprawdę fajną ofertę ubrań które w końcu się wyróżniają i jednocześnie podążają za światową modą . Dlatego warto czasami właśnie kupić coś innego na poprawę humoru bo jak sama zobaczysz mają się czym pochwalić zarówno dla kobiet jak i właśnie naszych pociech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OliwiaRoz
Dziękuję Wam za wszystkie propozycje jakie mi podrzuciliście w temacie. Postaram się dziś jak znajdę wolną chwilę zapoznać się trochę lepiej z ofertami i może już coś wybiorę. Tematu nie zamykam bo chętnie jeszcze poczekam na Wasze opinie i propozycje skoro już teraz jest ich sporo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Zok
cześć ;) bardzo ładne kurtki czy też sweterki na pewno znajdzie na stronie sklepu Nico https://nico.com.pl/1398-odziez . Ja tu czasami kupuje coś mojej córeczce, ale rzeczy które tutaj kupuję są na jakieś niedzielne wyjścia czy na jakieś urodziny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×