Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Żanettka

BHP z "wiedza i praktyka"

Polecane posty

Gość Żanettka

Czy kupowaliście może jakieś książki czy materiały dotyczące zagadnień BHP ze strony Wiedza i praktyka zastanawiam się nad tym czy mają dobre materiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgoś Sus
Co do tego wydawnictwa to nie mogę powiedzieć nic złego. Akurat Bhp nie kupowałam ale inne książki tak. Zawsze przesyłka na czas a książki w dobrych wydaniach. Więc jak dla mnie to warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia8921
Bardzo często korzystam z tej strony, mają świetne książki, nie tylko z zakresu BHP, korzystam z ich literatury już jakiś czas i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Jest to najlepsza księgarnia z tego typu literaturą jaką znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritunnia

ja zamówiłam kilka publikacji na temat RODO w tym wydawnictwie i nie mam zadnych zastrzeżeń. Szybka realizacja zamówienia, dobry kontakt z pracownikami działu obsługi klienta. Moja znajoma pracowała tam kiedyś na słuchawce, też wypowiadała się tylko pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewanilla

ja też nie mam zastrzezeń. zamowiłam co prawda dopiero 2 pozycje bo jestem na poczatku swojej kariery zawodowej ale juz widze, ze sa fajnie napisane i dobrze mi sie z nich uczy takze pewnie bede korzystac tez w przyszlosci jak sie jakies nowosci beda pokazywac 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darusz

dzięki za namiar na WiP. Od kilku dobrych tygodni szukałem miejsca by kupić potrzebne mi na studia książki ( weterynaria) i okazało się, że w tym wydawnictwie mają takie publikacj,. super, zamówione 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewita

ja też kupuje tu regularnie i nie narzekam. sympatyczna i przede wszystkim sprawna obsługa, szybka wysyłka zamówien. Można tu dostać naprawdę dobre jakościowo publikacje, których nie da rady kupić w tradycyjnych sieciówkowych ksiegarniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edywa

to prawda infolinie mają super, zawsze jak sie ma jakies pytania to mozna zadzwonić i w sposob wyczerpujący udzielają wszystkich odpowiedzi. dla mnie i tak najważniejsza jest wysoka jakosc tych publikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiwa

BHP to co prawda nie moja bajka ale to wydawnictwo Wiedza i Praktyka znam i polecam. super, że nie naciągają klientow na niepotrzebne koszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Jeden z autorów książek z dziedziny bhp to straszna szuja w życiu. Nazywa się Tomasz Majda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elba

dla mnie najważniejsza jest jakość merytoryczna takich publikacji a ta w wyd. Wiedza i Praktyka jest bardzo wysoka. Korzystam i polecam, wszystko okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×