Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

38 lat i ciąża

Polecane posty

Gość gość

Czy to nie za pózno???? dziewczyny mam juz dwójeczkę chłopaków 7 i 5 lat,i niewiem ,ale chyba jestem w ciązy:( jeszcze testu nie robiłam ,ale okres nigdy mi sie nie spózniał ,zawsze miałam 3,4 dni wczesniej a teraz 2 dni po terminie i cisza! jestem troche załamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież cykl zawsze się może zmienić. Zrób test zamiast gdybać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przogotuj sie na aborcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
38 lat i tekst jak u 20 latki, no wez... siara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
38 lat to wiesz cykl się może zmienić. Zrób test albo idź do lekarza. Jeśli jesteś w ciąży to po co teksty cz nie za późno? Co usuniesz? Jeśli nie to nie ważne czy za późno vyz nie dziecko się urodzić musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same matoły tu piszą,ludzie,przeciez laska nie pisze że chce usunąć,dziewczyno poczekaj jeszcze 3 dni i zrób test,czasem sie okres spoznia,organizm to nie komputer:) a ja miałam dziecko w wieku 40 lat i jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
38 to jednak późno jak na ciaze. Sama jestem tym wieku i nie chciałabym teraz dziecka . Zrób sobie test bo teraz niepotrzebnie będziesz sie nakręcać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jesteś załamana, to aborcja farmakologiczna. Chyba, że jesteś przeciwniczką - to w takim razie nie powinnaś być załamana. Ja mam 36 lat, dziecko 7-letnie i absolutnie nie wyobrażam sobie mieć więcej. Mialam aborcję farmakologiczną w 7. tygodniu, kilka lat temu. zniosłam to bardzo dobrze, nie żałuję. mialam wsparcie lekarza itd. - nie mieszkam w Polsce. pozdrawiam, musisz podjąć decyzję, ale najpierw ZRÓB TEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jestem załamana ,bo mam JUŻ 38 lat,tylko z tego względu,nie pisałam nigdzie że rozważam aborcje,bo jestem przeciwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się uprawia seks w dni płodne bez zabezpieczenia lub kilka dni abstynencji, to z tego potem są ciąże. To czym jestes załamana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:21 - ciąża z kilku dni abstynencji? Co miałaś na myśli? Autorko, masz już 38 lat a ja mam dopiero 44 ;) I dwójkę małych dziec*****erwsze urodziłam mając 40 lat. Wszystko jest właściwie, każdy ma swoją ścieżkę. Akceptacji i spokoju Ci życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem troche młodsza, ale mialam córke juz nastolatke, zaliczylismy wpadke i swiat mi na chwile runal. Teraz mam niespełana rocznego syna, nadal nie wiem czy sie ciesze, bo siedzenie w domu mnie przytłacza, ale Młody jest przekochany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz 38 lat i dwoje małych dzieci, późno rodziłas pierwsze, więc nawet jeśli jesteś w ciąży różnica wieku nie bedzie duża. Co do tego, czy to nie za późno na ciążę nikt Ci nie odpowie, kwestia indywidualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam 37 jak urodzilam córke, syna w wieku 31. Bylam zalamana, chcialam usunac, gdyby nie to glupie prawo pewnie bym to zrobila. O ciazy domyslilam sie prawie od razu bo jakies 10-12 dni po wpadce. Chcialam jak najszybciej ciachnac. Teraz, kiedy córka ma 2 lata z hakiem jest juz nawet ok. Choc siły juz nie te. Jak pojdzie do przedszkola bede miala 40 lat... Starszy syn pojdzie do 3 klasy. No takie to.. nie wiem. Ale swiat sie zmienia, widze tez i takie babki jak ja i nawet starsze z malymi dziecmi, mieszkam w Krakowie nie w jakiejs miescinie. Tu wiecej takich rodzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Spoko tylko nie każdy chce być taka stara matka . Ja tam autorkę rozumiem ..Ja mam 36 l dzieci odchowane i tez nie chciałabym byc teraz w ciąży .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak urodzisz bedziesz miala 39.lat. Jeszcze swiag sie nie konczy. Daj znac po tescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki dziewczyny za podtrzymanie na duchu:)Pierwszego synka jak urodziłam miałam 30 lat,więc to tez pózno raczej,może to byłby dla mnie taki szok ,bo nie planowałam więcej dzieci,ale nie będę gdybac ,zobaczę jak to sie dalej rozkręci ,ja mam tez kłopoty z prolaktyną ,tak myslę może mi skoczyła z lekka i to tez działa na okres ,chociaz biore na nią leki,ostatnio mi lekarz zmniejszył ,może to jest przyczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw sie 38 lat na kolejne dziecko to wcale nie tak pozno :) Owszem na pierwsze troche pozno ale i tak kobiety sie na to decyduja i mi nic do tego. Poza tym w szol biznesie czesto zdarza sie pozne macierzynstwo i nikt z tego problemu nie robi. Glowa do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, masz już 38 lat a ja mam dopiero 44 oczko.gif I dwójkę małych dziec*****erwsze urodziłam mając 40 lat. x Już 38 lat na dziecko, nie czarujmy się natury nie oszukasz, to już nie jest ten sam organizm co 10 lat wcześniej i tego się autorka obawia. A dopiero 44, to nie jest jeszcze ten organizm co 20 lat później, kiedy dopadają cię choroby i inne dolegliwości. Jesteś młoda w tym wieku, można spokojnie góry przenosić, uprawiać intensywnie sport, za wcześnie na choroby itd, ale małe dziecko no way. Też rozumiem autorkę, sama mam 41 lat, dzieci prawie pełnoletnie, pracuję ciężko fizycznie na 3 zmiany i daję radę. Ale ciąży i małego dziecka w tym wieku sobie nie wyobrażam. x Autorko jeszcze jesteś w tym trybie psychicznym na mniejsze dzieci, więc powinnaś dać radę. Ale najpierw zrób test, bo jak pisano wyżej, w tym wieku może być różnie z hormonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja urodziłam pierwsze mając 38 lat. I bardzo, bardzooo się cieszę. Podejmij najlepszą decyzję, sama w swoim sercu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale masz małe dzieci więc odstęp nie jest duży,co za różnica 33 czy 38?Ja urodziłam pierwsze 30,drugie 41.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9'31 KIilka dni abstynencji w sensie : masz regularne cykle, wiesz kiedy dni plodne, wstrzymaj sie na tych kilka dni płodnych i ciąży nie bedzie. Albo uzyj jakieś antykoncepcji jak już 'musisz' w dni plodne uprawiać seks. Gramatyczny błąd w opisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:31..44 lata i niemowlę, podziwiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam w pracy dziewczynę które nigdy nie chciała mieć dzieci. Wpadła właśnie w wieku 38 lat. Super x niej matka. Mały zmienił ja całkowicie. Zawsze wyglądała super i nadal tak wygląda. Teraz ma prawie 50 lat. Ale nigdy w życiu nikt by jej tyle nie dał. Nawet jeśli jesteś w ciąży to co? Świat się nie skończy ty dasz radę. A za rok nie będziesz sobie wyobrażala jak tego małego człowika mogłoby nie być twoim życiu. Będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko tego się boję najbardziej że będe mieć problemy z donoszeniem ciąży ewentualnie,drugą ciążę musiałam leżeć 3 miesiące,teraz przy 2 sobie tego nie wyobrażam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rodzą nawet co maja nawet 49 lat dziecko to nie choroba a stan błogosławiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi przez prolaktyne okres wariowal. Mialam co 3mce. Wiec zrob ten test zamiast gdybac, bo pewnie to nie ciaza a Ty sie nakrecasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a druga dziurka nie ruszana pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny dzięki za wsparcie:) fałszywy alarm,dzisiaj przyszła@:) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×