Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kocha mnie, ale nie chce ze mną żyć

Polecane posty

Gość gość

Witam, otóż mam pewien problem. Pare dni temu rozstałem sie z dzirwczyną, nasz związej wyglądał dobrze, wydaje mi sie że wszystko sie między nami ułożyło mimo że jakiś czas temu było ciężko. Byliśmy ze sobą prawie 3 lata. Sprawa wygląda tak że moja ex, mnie kocha, powiedziała mi to wprost ale nie widzi życia ze mną. Nie mieszkamy razem, ale około 2 tygodnie wcześniej zaczął sie temat przeprowadzki, oboje byliśmy z tego powodu bardzo szczęsliwi. Kiedy pytam dziewczyne o powody, nie dowiaduje sie niczego oprócz "Chxr być sama, chce zająć sie szkołą a potem karierą" - nie chce żadnego innego chłopaka ale mnie też. Nie rozumiem całej tej sytuacji poniewaz oboje uważamy że razem spędziliśmy najlepsze chwile w życiu. Między nami jest szczera miłość, jestem tego pewny jak i ona. Mówi mi że z czasem będzie żałować tej decyzji, że tego wie i to będzie jej karą. Co mam zrobic:)? To wszystko jest bardzo dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chlopie ma bolca na boku o ile chcesz sie zalozyc?jakie to slodkie szkola, kariera hrh niezla z niej manipulatorka... zacznij ja sledzic to i bolca poNasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma nowego faceta, to proste. To jest Sara spiewka, nauka i kariera, hehehe Zostaw ja bo nie jest ciebie warta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz zniecierpliwiony
Moim zdaniem ona jest nie zrównoważona lub co najmniej niedojrzała psychicznie. Daj sobie z nią spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moim zdaniem ona jest bardzo dojrzała. Kiepsko zarabiasz (albo wcale). Kiepsko rochasz (albo krótko). Nie masz perspektyw (albo kiepskie). Więc?... wal sie. Zdziwiony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×