Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość __annaa

Ślub na wiosnę przyszłego roku. Kto bierze? Podzielcie się swoimi doświadczeniam

Polecane posty

Gość __annaa

Tak jak w temacie - kto bierze ślub na przyszły rok? Jak wyglądają u Was przygotowania? Czy towarzyszy im stres lub podchodzicie do przygotowań na luzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ślub jeszcze daleko przede mną, ale ciekawi mnie czy rzeczywiście są tak długie terminy jak powiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno w miastach dłuższe są terminy niż w mniejszych miejscowościach, w sumie jest to zrozumiałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, znajoma w mieście organizacje ślubu zaczęła przed 2 laty, a dopiero za rok ślub. Znowu koleżanka na wsi zorganizowała ślub w kilka miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przede wszystkim pamiętaj żeby odpowiednio wcześnie rozejrzeć się za suknią Niby wydaje się że wszystko teraz można znaleźć, ale... Swojej sukni szukałam miesiąc, byłam w kilkunastu salonach w różnych miastach, w końcu trafiłam do salonu Młoda i Moda w Warszawie www.mlodaimoda.pl przede wszystkim bardzo duży wybór i fajne podejście konsultantek. Nikt mi nic nie narzucał, ale kiedy poprosiłam o pomoc okazało się że mam do czynienia z prawdziwymi fachowcami, którzy bardzo wiele wiedzą o stylizacji. Z salonu wyszłam zadowolona, na tydzień przed ślubem jestem umówiona na ostateczną przymiarkę i zrobienie poprawek. W tedy też dobierzemy dodatki bo jeszcze nie wiem jaką będę miała fryzurę, a to bardzo ważne przy wyborze welonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×