Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiulllka

Konto wpłać wypłać

Polecane posty

Gość Kasiulllka

Hej, dostałam pracę, gdzie mój szef powiedział że oni wynagrodzenie przelewają tylko na konto w banku. Nie mam takiego, bo nigdy nie potrzebowałam. Szukam konta żeby po wpłacie można było wypłacić, czyli żeby było za darmo. Moim typem jest konto osobiste w nest banku: https://www.nestbank.pl/indywidualny/konta.html - czy ktoś ma i może potwierdzić, że na moje potrzeby wystarczy takie zwykłe konto? Zależy mi żeby kosztowało 0 złotych i żeby mieć dostęp do aplikacji żeby zobaczyć czy już dostałam pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowna Pani, dziękuję za wspomnienie o ofercie Nest Konta w Nest Banku. To konto jest darmowym kontem bankowym. W jego ramach za darmo oferujemy: założenie i prowadzenie konta, przelewy krajowe Elixir, wpłaty gotówki w ponad 2500 wpłatomatów, wydanie i używanie jednej karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku. Konto można otworzyć na kilka sposobów: przelewem (wystarczy wykonać przelew, a konto będzie aktywne nawet w 15 minut); poprzez Kuriera (konto aktywne nawet w 5 dni, wystarczy podpisać dostarczoną umowę); w oddziale (wystarczy złożyć wniosek online, a następnie udać się do oddziału, aby podpisać umowę) lub w oddziale stacjonarnym banku. Można także złożyć wniosek za pomocą infolinii, a podpisanie umowy następuje w oddziale stacjonarnym banku. Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Opiekun Klienta Nest Bank nestbank.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×