Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dominika Gwit i bzdura roku. To przebiło nawet gęsi smalec Lewej.

Polecane posty

Gość gość

Owa pani twierdzi, że gdy po schudnięciu ważyła 51 kg, to nie miała w ogóle tkanki tłuszczowej, a jej mięśnie ważyły 48 kg. Leżę :D Nie wiem czy Pudzian osiągnął taką wagę mięśni buahhaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jednak gęsi smalec nie zawiera białka? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda mi jej tak się pogubiła. Najpierw na oczach polski schudła, potem przytyła chyba 2x tyle co wcześniej i w sumie całe je życie medialne kręci się wokół wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra jest. Czyli jej szkielet, organy, płyny i skóra ważyły tylko 3 kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to teraz przy wadze 151 kg ma 148 kg miesni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie takie mądrości Dominika głosiła?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z 17:30 w wywiadzie, którego udzieliła gdy dopadł ją efekt jojo i ważyła wówczas około 80 kg. Mówiła, ze musi się już pilnować aby ta waga nie poszła dalej w górę, bo gdy ważyła 104, to nie mogła zawiązać butów, miała problemy zdrowotne, latem musiała nosić rajstopy bo inaczej obcierała uda do krwi itd. A teraz? Waży lekko 150 kg i twierdzi, ze jest cudnie. Teraz może zawiżzać buty, i jakiś miesiąc temu mówiła jakiejś dziennikarce, że wyniki badań ma książkowe. Cuda, cuda ogłaszają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ważyłam ponad 100 kilogramów przy 158 centymetrach wzrostu i miałam bardzo duże problemy z aktywnością fizyczną.Otyłość to poważna choroba, dziś już cywilizacyjna. Nie możemy jej bagatelizować, dlatego że prowadzi do wielu schorzeń, na przykład serca, stawów... Jest też wiele innych problemów, o których zresztą piszę w książce wprost: przychodzi lato, a my, dziewczyny z nadwagą, zaczynamy się zakrywać, nosimy bluzy. Nie możemy chodzić w spódniczkach i w sukienkach bez rajstop, bo same się ranimy. Takie rzeczy wiedzą tylko osoby otyłe. zaczęłam się odchudzać, zrobiłam to, bo przekroczyłam próg dobrego czucia się ze sobą. Miałam 25 lat i nie mogłam zawiązać butów, to było jakieś kuriozum. Znów poszłam do dietetyka, znowu zaczęłam zrzucać kilogramy. Wiem, że ważę za dużo, jednak jestem zdrowa i czuję się szczęśliwa, a wagi po prostu muszę pilnować, żeby nie wymknęła się spod kontroli i nie zaczęła znów zagrażać mojemu zdrowiu. Mam świadomość, że otyłość, nadwaga są groźne dla zdrowia. Raz, dwa, trzy, zrobiły się 104 kilogramy. I to już nie było fajne. Miałam problemy ze schylaniem się, bardzo szybko się męczyłam, wszystkie spodnie miałam przetarte, w sukienkach to już w ogóle nie chodziłam. Ciężki czas, dosłownie i w przenośni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:09 to fragmenty z jej wywiadu. Same zobaczcie, ze ważąc trochę ponad stówę, czuła się jak wrak człowieka. A teraz próbuje wszystkim udowadniać, że wszystko jest cacy i nigdy nie czuła się lepiej. Tylko po co ona chce wmówić ludziom takie farmazony? Kazdy wie, ze z taką wagą to tylko jedno wielkie umęczenie. Zresztą mnie się wydaje, ze ona ma więcej niż 150 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:50 i co ja teraz zrobię? Kto mi odda kasę za ten smalec, bo masy mięśniowej nie zbudowałam?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdaje się że winny jest jej mąż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet ewidentnie ma cos nie tak pod czapka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:37 to musisz się zgłosić do bajann. Niech da ci jakiś zestaw ćwiczeń za free, skoro wpuściła cię w maliny z tym smalczykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś ważył ją na takiej wadze, która pokazuje zawartość wody, tłuszczu itd? Te wagi nie wzbudzają we mnie zaufania i może takie absurdy pokazują. Inna sprawa, że młoda osoba powinna wiedzieć ile mnie więcej wynosi tkanka tłuszczowa u kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo mamo to ona jest bardzo niska. Tyle samo mam ja, ale ważę 50 kg. Najwięcej ważyłam 58 kg (pomijam ciążę, bo wtedy 64kg) i czułam się ze sobą tragicznie. Wszyscy by jej współczuli i dopingowali gdyby nie fakt, że sama przeczy sobie... Kiedyś tak musiała się odchudzać, chwaliła się efektami, pisała o tym książki, a teraz nagle waży dużo więcej i jest super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i mam 158 cm, 50 kg i tłuszczyk się znajdzie, nawet sporo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:28 a daj spokój, jak można mieć 48 kg mięśni przy tej wadze i zero tłuszczu. Ona już chyba na łeb dostała przez to naprzemienne tycie i chudnięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I gdzie te jej mięśnie? Ja tu widzę chudziutkie ręce, szczupłe uda, jedynie łydki ma umięśnione, ale one zawsze są u niej duże bez względu czy jest chuda, czy gruba. No takiej fury mięśni o jakiej mówi, to się tu nie dopatrzę choćbym n ie wiem z, której strony patrzyła. https://www.rmfmaxxx.pl/rmf_maxxx_static/content/00472/86977-913e1d6a7b.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przez otyłość nabawiłem się cukrzycy typ2 problemy ze trzustką ciśnieniem oraz problemy z chodzeniem a jak cukrzyca to dziesiątki innych chorób ważyłem 100 kg przy wzroście 176cm ledwo 100 metrów mogłem przejść nogi mi puchły bolały . 3 lata trwało wychodzenie z tego bagna trafiłem na świetnego lekarza rodzinnego który wziął się za mnie nakierował mnie wskazał mi dieta ćwiczenia teraz wazę 75 kg cukier wyregulowałem mam od 90 do140 i ciśnienie tez wyregulowałem jest normie ,zacząłem tez uprawiać krótkie dystanse biegowe z biegiem czasu robię coraz dłuższe dystanse czuje się bardzo dobrze ale trzeba chcieć i nikt mi nie wmówi ze przy takiej otyłości można być szczęśliwym, bo to jest okłamywanie samego siebie Gwit która twierdzi ze jest szczęśliwa będąc masakrycznie otyłym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żebys ty jeszcze przy tej swojej długiej dość wypowiedzi parę przecinków lub kropek wiecej postawił, to dałoby się to swobodnie czytac a nie robic składankę jakby dzieciak pisał , który zapomniał, że istnieje interpunkcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:32 i mówi to ktoś, kto zjadł kilka przecinków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gwit nawet jak byla szczupla to byla nieforemna, taki klocek na chudych nozkach, zero wciecia w talii. Widac ze malo cwiczyla, stad jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:04 no wlasnie, że ona ponoć dużo ćwiczyła. Ale do tego miała drastyczną dietę, to jak miała mięśnie zbudować? Efekt jojo, bo zaczęła żreć jak przed dietą, a jak się tyje przed dietą, to jedząc tak z powrotem, to nic dziwnego, że zaraz utyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:15 tylko, że ona utyła podwójnie, a zarzekała się, że nie może doprowadzić do setki, a nawet do więcej niż 85 kg bo będzie znów mieć problemy. A teraz proszę, taka gruba i żadnych problemów...jak to możliwe? Ona ma ludzi za głupich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smalec z gesi jest pychaaa. Ze chlebem i cebula, mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:15 a ona przypadkiem nie byla na diecie Gacy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.40 a co ma mowic?ze spasla sie jak swinia?Dla mnie to szkoda kobiety bo na pewno jej zle ze soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×