Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy 37 letni prawiczek który

Polecane posty

Gość gość

nigdy nie miał dziewczyny ma jeszcze szansę na miłość? A może powinien już dać sobie spokój z kobietami i pogodzić się z samotnością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siedziałeś w piwnicy przez całe życie?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze że noc w noc śni mi się śledź w galarecie. Potem budzę a tu śledź w ręce i galareta dookoła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podszywom już dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trudo powiedzieć. Myślę, że powinieneś się udać do seksuologa lub psychologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawiczek ale w jakim sensie? Całowałeś się chciaż z dziewczyną i ją obmacywałeś , ale bez stosunku czy w ogóle nigdy nawet nie trzymałeś dziewczyny za rękę nie mówiąc już o powyższym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie miałem dziewczyny. Trzymałem za rękę dziewczynę, ale to było w podstawówce w 3 klasie, gdy nauczycielka kazała nam tańczyć w kółeczku:o Tak to nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ja prdl:o kiepsko z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinien nie definiować się poprzez bycia prawiczkiem. Jeśli zakochasz się w jakiejś kobiecie, to tym razem próbuj ją gdzieś zaprosić, działać. To nie jest tak, że każdy może być z każdym. Trzeba trafić na odpowiednią osobę dla nas. I trzeba się o nią starać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że zwłaszcza mężczyźni myślą, że nagle coś się zmieni, nawet jeśli ciągle robią to samo. Czasami może jakiś cud się dzieje. Ale jeśli kiedykolwiek byłeś zakochany - to ważne pytanie: byłeś kiedyś zakochany? To kolejnym pytaniem jest: czy dążyłeś do tego, żeby z tą konkretną osobą być? A jeśli nie, to dlaczego. To jest podstawa poznania sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rówieśnik
nie tylko z nim, ze mną też :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.44 Dobre. Ale się ubawiłam. Masz poczucie humoru. To dziwne, że nigdy nie miałeś dziewczyny. To chyba jednak prowo ale przynajmniej zabawne prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rówieśnik
13:35 a jeśli napisał prawdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.30 Przecież on chodził do szkoły średniej albo zawodówki.Może nawet studiował. Było wtedy mnóstwo okazji aby chociaż poprzytulać się z dziewczyną. Jak to możliwe że on nie miał ani jednej okazji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rówieśnik
może miał takie samo życie jak ja :o to wielce prawdopodobne i realne biorąc pod uwagę moje doświadczenia osobiście tylko raz przez chwilę trzymałem kobietę za rękę choć nie powinienem ta sama kobieta "objęła" mnie na pożegnanie to tyle z moich doświadczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:22 Nigdy nie byłem zakochany. rówieśnik 13:27 Przynajmniej wiem, że nie jestem sam w swej niedoli. 13:35 To nie jest prowo. Pisałem prawdę. Potem unikałem dyskotek, bo mnie to nie interesowało. 14:51 Nigdy nie miałem okazji poprzytulać się z kimkolwiek. W technikum byłem przezroczysty dla dziewczyn. Od tego czasu nie miałem żadnego kontaktu z dziewczynami. rówieśnik 15:06 Chyba miałem jeszcze gorsze życie niż Ty. Szkoda gadać:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość   80
Ja mam tak samo jak Ty, ten sam wiek i też jeszcze tego nie robiłem. Dlaczego tak jest w Twoim przypadku? Zbyt duże kompleksy, za wysokie wymagania, paraliżująca nieśmiałość...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 80 15:45 Kompleksy, nieśmiałość, przebywanie w środowisku gdzie nie ma dziewczyn, zerowa atrakcyjność. Tak w skrócie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo kobiety by chcialy aby o ich wzgledy nic z siebie nie dajac wiec jak wiecej pokazesz zaplaxisz ro bede z Toba a jak nie to pojde do innego wiec nie chce takiej kobiety, dlatego jestem sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  80
Zerowa atrakcyjność? Aż tak źle? A co robisz w kierunku jej podniesienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 80 A co mam sobie zrobić? Operację plastyczną?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, jesteś sam, bo nigdy żadnej kobiety nie kochałeś ludzie chcą być razem, bo pociągają się nawzajem, zakochują i kochają ty nikogo nie pokochałeś? ja bym nie chciała być w związku z kimś, kto mnie nie kocha po co? jeśli nikogo nie kochasz, to bądź sam to wcale nie jest katorga czy kara nigdzie nie jest napisane, że trzeba być z kimś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.55 Ja byłem wręcz patologicznie nieśmiały względem dziewczyn, ale uratowało mnie to, że przebywałem w środowsku obfitującym w dziewczyny. Do tego podobałem się niektórym dziewczynom. Nie wyobrażam siebie w szkole męskiej typu technikum czy zawodówka. Gdybym wylądował w takiej szkole nigdy nie pozbyłym się nieśmiałości w stosunku do dziewczyn z powodu braku codziennych kontaktów z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  80
To też jest dla ludzi ale raczej gdy mamy kłopot z jakimś konkretnym defektem np. brzydki nos, odstające uszy itp.. Jest wiele metod mniej radykalnych: odpowiednia fryzura (robi dużą różnice), solarium albo jego mniej szkodliwe substytuty, oczywiście siłownia (niektóre kobiety lubią przypakowanych facetów), odpowiednie atrakcyjne i co jeszcze ważniejsze pasujące do typu urody ubrania w odpowiednich barwach. To wszystko moim zdaniem jest ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.32 Tutaj są chłopaki, którzy nigdy nawet nie przytulali dziewczyny nie mówiąc już o całowaniu czy obmacywaniu. To wręcz nieprawdopodobne. A ja sądziłem, że miałem problem gdy przed laty tylko przytulałem się z pewną dziewczyną, ale jej nie pocałowałem,albo innym razem gdy całowałem się z dziewczyną, ale nie dotykałem jej piersi choć była okazja. To był dla mnie problem. Teraz wiem, że mój problem to żaden problem. Ci chłopacy chcieliby mieć taki problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie, dyskotek unikaliście. Ok. Były jednak imprezy, prywatki, 18 nastki. Nigdy nie tańczyliście wolnego tańca, w trakcie którego dziewczyna się do was przytulała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chodzilismy na nie, nie mielismy zbytnio kolegow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodziłem na imprezy, osiemnastki itp. Nawet na swojej studniówce nie byłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:19 Jak mogłem kochać, skoro nie miałem nawet kandydatki do kochania?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×