Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karol kar

zdrada

Polecane posty

Gość karol kar

Jaka jest definicja zdrady? Co już jest zdradą a co jeszcze nie? Jakieś przykłady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żona przyznała mi się że goliła sobie szparke w obecności naszego wspólnego kolegi czy to jest zdrada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja żona mnie zdradziła w UK jak pracowałem po 12 godzin, i zarabiałem na dom w polsce który mieliśmy wybudować, zdradziła mnie z bogatszym ale brzydszym koles ją olał chce wrócic do mnie ale ja tej widzmy nie chce znac. tak sie wkurzyłem że umiesciłem jej nagie foty na portalu randkowym na stronei http://leadmy.pl/p/sU4Q/fKJb/X2ax?ld=91 jej nik to natalia32 niech suka ma za swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Striptiz jest zdradą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam zdradzana , niestety nie byłam w stanie wybaczyć . Był rozwód z tego powodu. CZY OBECNOŚĆ INNEGO MĘŻCZYZNY PRZY TWOJEJ NAGIEJ KOBIECIE JEST ZDRADA ??? hmm..pytanie na ile było to tylko golenie .... i od kogo ta informacja.. w stylu : kochanie to tylko golenie ...nic nie robiliśmy ....ja nie wierze osobiście w bajki .... pytanie po co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On niby wszedł do łazienki gdy ona to sobie robiła Przyznałansie wtedy gdy nie miała już wyjscia bo ten kolega opowiadał o tym gdy był po alkoholu jego opowieśc pokrywa sie z tym co ona mówi dla niej to nie jest zdrada Powiedziała ze gdy wszedł jej do łazienki to nie chciał wyjść a ona skończyła sobie golić cipke i ze to nie była zdrada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co ty zrobiłeś?. Normalny facet jebnąłby gostka w ryj jakby się o tym dowiedział. A ty się zastanawiasz czy ona zdradziła? Musisz być facetem nie ciotą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z chłopakiem mamy zdradę kontrolowaną podczas wymiany z druga parą. Uwazamy że to jest ok bo oboje sie z nią zgadzamy i oboje jesteśmy razem podczas seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś i to jest właśnie najlepsza opcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli nie było kontaktu fizycznego to oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Normalny facet j**nąłby gostka w ryj " ???? a potem poszedł siedzieć przez to że ma żonę kurwę? oj Ty internetowy bohaterze napewno byś nigdy nikomu nie najebał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i właśnie dlatego trzeba działać tak, żeby mąż dostał swoje i byłą dalej swoboda, bo jak nie będzie wiedział, a sam będzie miał, to nie będzie szukał. A nie jakieś ceny, domysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×