Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MariolBest

SZUKAM! Tanie i klimatyczne miejsce. Okolice Trójmiasta

Polecane posty

Gość MariolBest

Podpowiecie coś? Kryteria to: - blisko centrum, ale z dala od zgiełku - dobre jedzenie - miła i gotowa do rozmów obsługa -dobry didżej (tylko nie jakieś disco-polo!) No i cena rozsądna! Pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NarzeczonaNieŻona

Mi się udało zorganizować dobre przyjęcie weselne w niemal ostatniej chwili w Dworku Gościnnym. Ogromne zalety tego miejsca to rozsądne ceny ( wcześniej byłam w dwóch kiczowatych miejscach, gdzie ceny oferowano podobne do hoteli czterogwiazdkowych), dobra kuchnia i solidne porcje i wyjątkowo uczynna obsługa.

Lokal jest dosyć mały i położony wśród zieleni - udało się więc stworzyć kameralną i przytulną atmosferę. Na pewno tam jeszcze wrócę. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syllwka

Świetny obiekt z Pomorza to Stara Cegielnia w Rzucewie. Właśnie tam wychodzą najbardziej romantyczne uroczystości. ale trzeba bardzo długo czekać na wolny termin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarPruszcz

Ja mam dobre doświadczenia związane z organizacją imprezy w Lafontaine w pobliżu Gdańska.

Warto tam sprawdzić ofertę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozsadny

Niedawno odwiedziłem kilka obiektów weselnych w okolicach Gdańska. Ciekawą rozmowę miałem w Starej Wędzarni i we Dworku Gościnnym. Pewnie tam zorganizuje swoją uroczystość, spróbuję potem napisać, jak było....

Od razu mogę też odradzić gdańskie hotele, tam rzucili mi takimi kwotami jakby chodziło o przyjęcie dyplomatyczne z głową państwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×