Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcin Biznesmen

Szkolenie handlowców

Polecane posty

Gość Marcin Biznesmen

Witam wszystkich, prowadzę od 2 lat własną firmę handlową, sieć moich pracowników się bardzo rozwinęła i postanowiłem wszystkich wysłać na szkolenie z handlu by polepszyć ich wyniki. Szukam kogoś kto to na prawdę dobrze i rzetelnie poprowadzi, kogoś po kim na moich pracownikach będę widzieć efekty. Możecie kogoś konkretnego polecić i dać jakieś namiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiz Wawa
Byłem jakiś czas temu na szkoleniu organizowanym przez moją firmę, szkolenie prowadził Marcin Maniek. Sporo wiedzy nam przekazał, najważniejszej jak rozmawiać z klientem i pokazał tricki skutecznej sprzedaży, jestem wdzięczny na pewno za taką wiedzę. Może popatrz jego ofertę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość z korpo
Zgadzam się z kolegą wyżej, tylko, że ja byłem na kursie z autoprezentacji na które mnie wysłał mój szef do Warszawy. Dawno nie usłyszałem tak sporej dawki wiedzy na temat wywierania dobrego wrażenia na innych, wiedzy którą przede wszystkim pamiętam do dziś i umiem ją wykorzystać w swojej pracy, a szef jest zadowolony z poprawy wyników. Marcin Mańka mnie zainspirował, teraz stale śledzę jego blog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rodowity Warszawiak
Polecam się zapoznać z ofertą Pana Marcina Mańki https://manka-academy.com/ . Moja firma korzysta z jego szkoleń coachingu i autoprezentacji. Wizerunek mojej firmy na tym zyskał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franek55
Moja firma brała udział w szkoleniach dla działu sprzedaży również od Marcina Mańki, co mnie nie dziwi, bo chyba w Polsce trudno o kogoś lepszego. Duża dawna dobrej wiedzy, przełożyło się to pozytywnie na nasze wypłaty. Przydatne informacje można znaleźć też na tym blogu https://manka-academy.com/blog/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×