Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nocna niania, co sądzicie?

Polecane posty

Gość gość

Dowiedziałam się ostatnio, że w Warszawie można skorzystać z usługi wynajęcia nocnej niani, która przychodzi opiekować się noworodkiem właśnie w nocy, by wyręczyć mamę. Co sądzicie o takiej usłudze? Zdecydowałybyście się na taką nocną nianię? Czy któraś z mam korzystała i może podzielić się wrażeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niby co ona ma robic w nocy jak dziecko budzi sie tylko na karmienie? cycka mu dawac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie bez sensu. Wolę nianie sobie w dzień wziąć i odespac te 2 godziny czy wyskoczyć wieczorem na film dla relaksu. W nocy śpię, a młode budziło się na mleko. Zresztą pierwsze 3 tygodnie mąż był z nami w domu i wstawal w nocy do dziecka. W dzień jest dużo rzeczy do roboty, obiad, sprzątanie, zakupy więc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdybym miala kase to bym na pewno wynajela. Na dzien tez. Taka Kim Kardashian ma kilka nianiek ktore caly czas opiekuja sie jej dziecmi a ona ma czas aby pomanzac swoja fortune.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.23 Idea jest taka żeby właśnie normalnie noc przespać. Dla mnie świetny pomysł. Korzystałabym codziennie jakbym miała kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też! Przy następnym dziecku zazycze sobie na prezent!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, troche to wbrew naturze? Nie jestem kwoka, ale noworodek potrzebuje na początku tej bliskości mamy, wyczuwa jej zapach, zna bicie serce (długo po narodzinach dziecko nie zdaje sobie sprawy, ze jest osobny bytem), takze nie wiem czy czułoby sie komfortowo, ze jakas obca osoba sie nim zajmuje? Jesli juz to tez wolałabym w dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co da niania w nocy ? Jak matka kp to po co obca baba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy nie potraficie pojąć, że nie każda kobieta karmi piersią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze można odciągać mleko na noc. Ja już dawno myślałam o takiej niani, na pewno skorzystam z usług jak urodze bejbika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może lepiej oddać dziecko do DD ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej korzystamy z takiej opcji jeśli czasami też chcemy spędzić chwile sami. A taką możliwość we Wrocławiu daje nam nocnaniania.com która jest świetną alternatywą dla rodziców, kiedy nie ma niestety w pobliżu babci, aby została z wnukami. Na szczęście co do nich jesteśmy przekonani i też nie jest to tak droga usługa więc można sobie czasami pozwolić na odpoczynek od tych codziennych obowiązków przy dziecku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmeczona mama

Powstaja nowe firmy z takimi nianiami. W Krakowie zamowilam z  newborncare.com.pl i byłam zadowolona. Jedna noc do przodu - bezcenne... Mam w nosie ewntualny hejt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Też jestem za, tylko jak dziecko kp to i tak w nocy jest w większości przy mamie, ale  jeśli na butli to pomysł super, bezcenne zregenerować się w nocy aby w dzień mieć energię i siłę, a dziecko im mniejsze tym więcej noszenia potrzebuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 31.10.2018 o 11:01, Gość gość napisał:

Co da niania w nocy ? Jak matka kp to po co obca baba ?

Dla tatusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ile kosztuje taka usluga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Obca baba dla noworodka? Czyli mam płacić komuś za to, żeby spędzał z moim malenstwem najpiekniejszy czas? Te 4 tygodnie zleca jak z bicza strzelił a prawdziwe zmęczenie i niemoc zaczyna się dużo później... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×