Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zdradzilam meza z jego bratem

Polecane posty

Gość gość

Moja zdrada wyszla dosyc pozno. Zaczelo sie od tego ze moj maz pare miesiecy po naszym slubie postanowil wyjechac do pracy za granice i zostawil mnie sama,powiedzial mi ze jak cos bede potrzebowala to zebym brata poprosila to mi pomoze, brat to slyszal,powiedzial ze bedzie sluzyl pomoca ile bedzie mogl. Pierwsze 3 miesiace przezylam i z duza radoscia czekalam na przyjazd meza.Wiadomo przez pierwsze dni bylo pieknie, ale po tym zaczelo sie lekko psuc.Nastepnie wyjechal na pol roku,, jego brat bardzo czesto mnie odwiedzal,tak jak sie zobowiazal.Minelo pol roku i znow przyjechal ale bylo juz zupelnie inaczej, bardzo oddalilsmy sie od siebie,przestalismy sypiac z soba, rozmawiac itd.Gdy znow wyjechal jego brat Marcin nadal mnie odwiedzal i pocieszal zawsze mnie przytulil pocieszyl i poprawil mi humor swoim zachowaniem. Pewnego wieczoru wpadl tak niespodziewanie przyniusl wino i zanim sie obejrzelismy sie byla juz pozna godzina a my bylismy lekko wstawieni no i stalo sie poszlismy do lozka, gdy jego meskosc ujrzalam to go pochwalilam ze ma wiekszego od brata i ze chce miec calego w sobie, rano gdy sie obudzilismy sie bylismy oboje oniesmieleni ale go pocalowalam i mu podziekowalam bo takiego seksu jeszcze nie przezylam ze jest duzo lepszy od brata,ledwo doszlam do lazienki, gdy wrocilam to sie do niego przytulilam i zaczelam mu jego meskosc masowac, nawet sobie pomyslalam, ze tak szybko mu stanie i znowu sie kochalismy i od tego momentu regolarnie spotykalismy sie z soba nawet postanonowilismy byc z soba zylismy jak w bajce,do momentu gdy moj maz nakryl nas na goracym uczynku w momeniu jak brat mnie posuwal,chcial mi zrobic niespodzianke i przyjechal are dni wczesniej. Ten moment jak go ujrzalam w sypialni chciala bym wymazac z pamieci, oczywiscie zaraz rozwod awantury i pelen sajgon w moim zyciu. z jego bratem nie rozstalam sie mimo to i zyjemy razem z soba poniewaz wiem ze jego kocham nad zycie. Wyprowadzilismy sie bardzo daleko tak ze naszej przeszlosci nikt nie zna a ja jestem najszczesliwsza kobieta, bo jestem teraz pieszczona ile chce i jak chce.Moj misiaczek jest do wykonczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny onanista fantasta, albo ten sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×