Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość0123

Znacie ludzi, którzy po rozstaniu lub rozwodzie nigdy się już nie zwiazali?

Polecane posty

Gość gość0123

Pytam, bo mojego brata zdradziła żona po kilkunastu latach małżeństwa. Zrobiła mu przy okazji takie piekło, że zniszczyła go psychicznie. Powiedział wtedy, że już nigdy się nie zwiaże, nie zaufa. Bardzo kochał żonę. Z dziećmi też kontakt wiadomo się ograniczył. Myślałam, że się z czasem ogarnie i wyjdzie na prosta. Mijaja 2 lata, a on wiedzie żywot samotnika. Naprawdę bardzo dostał po tyłku, ale to młody facet, który mógłby jeszcze ułożyć sobie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry. Od czasu kiedy nie wolno przylać psu ani kobiecie, wygoniłem psa i nie mam kobiety. I już tak zostanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmawiaj o tym z bratem a nie na kafe. Poza tym juz to pisałas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdź mu psychologa. Jak młody to szkoda życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pies ci zeżre kiełbase, a baba wątrobę. Przecz z babami!!! Należy je zostawić same! Niech sie walą z psami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po rozwodzie 15 lat nigdy sie nie zwiazalam z zadnym na dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale te krótkodystansowce komin czyścili. Co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A do czego innego się facet nadaje? Tylko do "czyszczenia komina" i to też nie każdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby nie faceci, to byś z gołą dopą po drzewach skakała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11'31 wróciłes kundelku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. To ty wrócilaś. Suczko zła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz zniecierpliwiony
""""" gość 2018.11.01 Dzień dobry. Od czasu kiedy nie wolno przylać psu ani kobiecie, wygoniłem psa i nie mam kobiety. I już tak zostanie oczko.gif """"" Kiedyś to było tak . Lej kłonicą i słuchaj czy żyje. Później ,lej tak ,żeby się jeszcze do roboty nadawała. Bo to leniwe stworzenia. Później wymyśliły równouprawnienie , którego nie przestrzegały nie przestrzegają i przestrzegać nie zamierzają. Kiedy te chłopy będą myśleć ? Jak myśleć nie będą to w końcu przestaną istnieć. N o i będzie apokalipsa . Ale na pewno nie obchodzi to tych wrzeszczących i nawiedzonych. Później będą tylko wrzaski , krzyki ,płacze i pretensje . Oczywiście nie do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
panie zzz - wydajesz się trochę kumamć bazę. Ale tylko trochę. Przemyśl to zdanie :" Później wymyśliły równouprawnienie ," I POPRAW!! (chyba że jesteś głupi i nie potrafisz!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś, kto od kilkunastu lat pie/przy swoje dyrdymały na forum może byc zrównowazony i mądry?...............( vide zniecierpliwiony)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14'33 ten post jest skandaliczny i powinien byc wycofany! Pełen nienawiści, braku szacunku, seksistowski, homofobiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz zniecierpliwiony
""""" gość dziś 14'33 ten post jest skandaliczny i powinien byc wycofany! Pełen nienawiści, braku szacunku, seksistowski, homofobiczny. """"" Dlaczego ? Proszę odpowiedzieć po kolei co do zarzutu . Wcześniej każdy zarzut zdefiniować. No i dlaczego? Tylko proszę bez klepania dla samego klepania. No i dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty masz zzz jednak coś z dekielkiem nie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imbecyl , idiotka ,która chce coś napisać ale nie ma nic do napisania. Nie pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz zniecierpliwiony
"""""" gość0123 2018.11.01 Pytam, bo mojego brata zdradziła żona po kilkunastu latach małżeństwa. Zrobiła mu przy okazji takie piekło, że zniszczyła go psychicznie. Powiedział wtedy, że już nigdy się nie zwiaże, nie zaufa. Bardzo kochał żonę. Z dziećmi też kontakt wiadomo się ograniczył. Myślałam, że się z czasem ogarnie i wyjdzie na prosta. Mijaja 2 lata, a on wiedzie żywot samotnika. Naprawdę bardzo dostał po tyłku, ale to młody facet, który mógłby jeszcze ułożyć sobie życie. """""" Ja to przede wszystkim nie rozumie , dlaczego Ty wchodzisz w życie brata? O co Ty pytasz? Czy brat życzy sobie Twojej ingerencji w swoje życie , czy może sam chce je jakoś ustabilizować? Zostaw go w spokoju i daj mu żyć własnym życiem. Wnioskuję ,że jest dorosły. A zagłaskać na śmierć to można i kota. Na tą chwilę podjął taką a nie inną decyzję i to uszanuj. M a powody . Może to są powody , zranionej dumy , może brak zaufania , może religijne itd .itp. Nie jesteś jego spowiednikiem by wszystko Ci wyjawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty zzz nie jestes rzecznikiem tego brata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Później wymyśliły równouprawnienie ," Dobra, to ja poprawię - równouprawnienie wymyślili mężczyźni. Ponieważ kobiety NIGDY I NICZEGO nie wymyśliły!!!! (chociaż podobno pomysł na dwa baty opracowała kobieta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×