Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile czasu zanikal wam pokarm w piersi

Polecane posty

Gość gość

Po odstawieniu. Pytanie do mam, ktore długo karmily. Ja kp przez 18 miesięcy, odstawilam dwa tygodnie temu i nadal mam pokarm. Piersi nie bolą, ale są lekko nabrzmiale. Czy to tak dlugo trwa czy musze wziąc leki na zahamowanie laktacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok. 17 mcy karmienia. Na początku ok, po ok. 1,5 - tyg. ból i twardość piersi, ale lekko odciągnęłam z 3 razy i przeszło. Po ok 1,5 miesiąca, jak sprawdzałam to malutko mogłam jeszcze wycisnąć,ale ból i nabrzmienie już wiecej sie nie pojawiło. Ogólnie było bardzo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odstawiłam synka 4 miesiace temu mi jeszcze malutkie ilosci pokarmu są. Plantacja wygasa nawet do roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dwa lata karmilam i nie pamietam abym miala problem po odstawieniu, teraz syna karmilam pol roku (w zasadzie dokarmialam) ma 10m i jeszcze coś skapnie jak nacisne, ale nie mam jakiś dolegliwosci z tym zwiazanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* laktacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 tyg. Po nich nic już nie leciało z piersi po naciśnięciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonia

Sama regularnie przykładałam do piersi i piłam polecony przez koleżankę lactosan mama. Wydaje mi się, że to lepsze rozwiązanie niż bawarka czy karmi. Przynajmniej jest smaczne. Mówią, że laktacja jest w głowie....nie powiedziałabym. Ja zawsze chciałam karmić piersią a mimo to musiałam swój organizm odpowiednio stymulować, żeby mleka było w odpowiedniej ilości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×