Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Suchość pochwy przy stosowaniu tabletek anty.

Polecane posty

Gość gość

Witam. Mam problem. Stosowałam pół roku tabletki antykoncepcyjne. Regulon a potem Microgynon 21. Po obydwu czułam się dobrze, brak odczuwalnych skutków ubocznych jakichkolwiek. Tylko ta suchość podczas stosunku mimo podniecenia jest nie do wytrzymania. Tony żeli nawilżających. Nie chcę wszędzie jeździć, chodzić z nawilżaczem, to masakra jakaś. Potem odstawilam tabletki bo chcieliśmy dziecko. Zaszłam w ciążę, seks sprawiał o wiele więcej przyjemności. Po wejściu we mnie i kilku *****ch momentalnie robiłam się mokra i to bardzo i było mega miło. Teraz okazuje się że ta ciaza to puste jajo i będę lyzeczkowana.musze teraz odetchnąć z ciazami na dłużej i po zabiegu czeka mnie znów to samo. Tabletki bo innych metod nie chcemy. W prezerwatywie nam nie wygodnie. Czy stosowalyscie może jakieś globulki dopochwowe np regevagia itp czy to pomagało Wam przy antykoncepcji hormonalnej? Czy może zmienić znów tabletki? Tylko z tego co widzę to jakie by one nie były, kobiety skarżą się na tą dolegliwość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz czytam o pigulkach dwu lub troj fazowych podobno trojfazowe lepiej naśladują naturalny cykl i podobno nawilżenie pochwy jest lepsze po nich. A że trzeba przyjmować kolorami to nie problem dla mnie. Co myślicie o tym? Zapytam mojego giną gdy pójdę na wizytę po lyzeczkowaniu. PS mam 31 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×