Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pytanie co się stało?

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyna była oschła dla mnie, nie chciała spotkań nie chciała mnie znać, bo myślała że chce ją na randkę zabrać, a nie chciała nic więcej ode mnie. Po kilku msc sie zgodziła . Było ok. Potem temat ucichł a teraz powiedziałem jej że chce się spotkać z nią bo chce ją bliżej poznać. I się zgodziła :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze primo - jak nie iskrzy od razu to nie zaiskrzy później Drugie primo - facet nie ma latać za babą jak głupek, chemia albo jest albo ni ma Trzecie primo - znajdź se taką której się spodobasz bez robienia szopek Dziękuję, to byłem ja, trener drugiej klasy Jarząbek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgaduję że powinno być: primo secundo tercio o co chodzi? o to, że jak kogoś się nie zna, to można się spłoszyć jak ktoś mnie nie pociąga na początku, to na pewno nie pójdę z nim nigdzie po co się męczyć? jeśli ktoś mi się podoba lub jak w Twoim wypadku spodoba z czasem tj. miałam szansę go poznać i coś mnie jednak w nim ujęło, to tak, wtedy mogę pomarnować mój czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czylispotkac się z nią czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie myśl tyle ;) Jako kobieta robisz z prostych rzeczy skomplikowane sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie kobiete widzisz? jestem facet z krwi i kości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"czylispotkac się z nią czy nie?" Jak nie masz nic innego do roboty to czemu nie? Tylko nie układaj sobie w głowie jak to rodzinę zakładacie. Nie daj się wrobić w przyjaciela lub kolegę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"zgaduję że powinno być: primo secundo tercio o co chodzi? o to, że jak kogoś się nie zna, to można się spłoszyć jak ktoś mnie nie pociąga na początku, to na pewno nie pójdę z nim nigdzie po co się męczyć? jeśli ktoś mi się podoba lub jak w Twoim wypadku spodoba z czasem tj. miałam szansę go poznać i coś mnie jednak w nim ujęło, to tak, wtedy mogę pomarnować mój czas usmiech.gif" Przepraszam, wydawało mi się po stylu, że to kobieta pisała. Może przez to, że dziś się odstrasowuję przy mocniejszym czymś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×