Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Mojej mama przegina

Polecane posty

Gość gość

Ciagle trabi, jaka to ja i siostra bylysmy grzeczne jako niemowlera i male dzieci. Jak w wieku roku bez pieluchy, roczniak wg niej rozumial ze ma byc cicho, bo tata chory i chce spokoj. Zostawiala nas w lozeczku i jechala 7km rowerem do sklepu. Nigdy nie plakalysmy ( niby skad wie, skoro w domu jej nie bylo). Teraz czepia sie mojego syna, bo wg niej za malo mowi, ma pieluche. Twierdzi ze on nie jest normalny i jest rozwydrzony, bo smie sie poplakac. Maly za 4mce bedzie mial 2 lata. Doszlo do tego, ze ostatnio na urodzinach taty chciala go karmic, bo jej nakruszy. Syn chcial jesc sam, to tylko komentowali te okruszki. Jak przyszlismy to tylko patrzyla, zeby nozka nie zszedl z wycieraczki, bo jej podloge w przedpokoju zabrudzi. Mama nie ma u siebie zabawek, to syn bierze stara kosmetyczke, stary domofon, mop albo miotle i sie bawi. Potem slucham, ze on ma w miejscu siedziec, ze balagan jej robi. Caly czas wspomina, co ona robila, jaka matka byla. Chce, bym postepowala jak ona. Syn jest moim drugim dzieckiem, pierwsze to.juz nastolatka i te 11 lat temu moja mama zachowywala sie inaczej, normalnie. Corka byla jej oczkiem w glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×