Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mięsista morelka

suwak

Polecane posty

ważny komunikat dla samców.jeżeli znajdzie się chętny do rozpracowania suwaka to spódnica wisi na czerwonym wieszaku,w garderobie.:-P klucz od domu znajduje się w kojcu w którym biega mój #ramzes# a teraz przyjemności.gośćmad dzięki za wsparcie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałbym zobaczyć morelkę w czarnych rurkach mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sparrow do gośćmad
Kapitan Jack Sparrow dziś Madzialena Madzialena  trochę czasu mi zabrało, aby zebrać się na roast o Tobie. I pomyślałem, że właśnie ten czas zatrzymał się dla ciebie, tudzież jest łaskawy. Wiesz ten luz, uśmiech, kubek, śmiech ( seriami emoteeeeki), tu błysnąć odpowiedzią na każde buda haja , tu zakręcić kolejnym onanem serią erotycznych uniesień, tu zwyzywać facetów co forum odwiedzają, bo kobiece, tysięczny raz jepnąć brechtem na placka ihaaaa, że normalnie to się kurfa nie da i czas u ciebie musi.. co ja mówię musi, stoi ! w miejscu!. Skąd ty kurfa go masz tyle, od bez mała 10 lat? I tak se myślę, że te beskidzkie koronki mają się coś na rzeczy, bo kto jak nie sprzedawca koniakowskich stringów może go mieć w nadmiarze. Przez cały boży dzień kupujących ten s**t nie uświadczysz, bo komu się zechce kupić majtki sznurówki zrobione przez babę w kierpcach za tysiaka. No chyba, że trafi się jakiś japoński turysta frajer, to jest za co ulepić pierogów na następne pół roku.  Także tego ..znów można zakładać konta, nicki być kometą, potem kometą z wachlarzem, kometą z czarną kawą, hają, mają, …. A może nawet Grześkiem z Mielca…ille to haseł na @?? Mam nadzieję że te ciśnienie idzie koniec końców w co najmniej zielony wibrator.  Kapitan Jack Sparrow dziś Madzialena Madzialena  trochę czasu mi zabrało, aby zebrać się na roast o Tobie. I pomyślałem, że właśnie ten czas zatrzymał się dla ciebie, tudzież jest łaskawy. Wiesz ten luz, uśmiech, kubek, śmiech ( seriami emoteeeeki), tu błysnąć odpowiedzią na każde buda haja , tu zakręcić kolejnym onanem serią erotycznych uniesień, tu zwyzywać facetów co forum odwiedzają, bo kobiece, tysięczny raz jepnąć brechtem na placka ihaaaa, że normalnie to się kurfa nie da i czas u ciebie musi.. co ja mówię musi, stoi ! w miejscu!. Skąd ty kurfa go masz tyle, od bez mała 10 lat? I tak se myślę, że te beskidzkie koronki mają się coś na rzeczy, bo kto jak nie sprzedawca koniakowskich stringów może go mieć w nadmiarze. Przez cały boży dzień kupujących ten s**t nie uświadczysz, bo komu się zechce kupić majtki sznurówki zrobione przez babę w kierpcach za tysiaka. No chyba, że trafi się jakiś japoński turysta frajer, to jest za co ulepić pierogów na następne pół roku.  Także tego ..znów można zakładać konta, nicki być kometą, potem kometą z wachlarzem, kometą z czarną kawą, hają, mają, …. A może nawet Grześkiem z Mielca…ille to haseł na @?? Mam nadzieję że te ciśnienie idzie koniec końców w co najmniej zielony wibrator.  Kapitan Jack Sparrow dziś Madzialena Madzialena  trochę czasu mi zabrało, aby zebrać się na roast o Tobie. I pomyślałem, że właśnie ten czas zatrzymał się dla ciebie, tudzież jest łaskawy. Wiesz ten luz, uśmiech, kubek, śmiech ( seriami emoteeeeki), tu błysnąć odpowiedzią na każde buda haja , tu zakręcić kolejnym onanem serią erotycznych uniesień, tu zwyzywać facetów co forum odwiedzają, bo kobiece, tysięczny raz jepnąć brechtem na placka ihaaaa, że normalnie to się kurfa nie da i czas u ciebie musi.. co ja mówię musi, stoi ! w miejscu!. Skąd ty kurfa go masz tyle, od bez mała 10 lat? I tak se myślę, że te beskidzkie koronki mają się coś na rzeczy, bo kto jak nie sprzedawca koniakowskich stringów może go mieć w nadmiarze. Przez cały boży dzień kupujących ten s**t nie uświadczysz, bo komu się zechce kupić majtki sznurówki zrobione przez babę w kierpcach za tysiaka. No chyba, że trafi się jakiś japoński turysta frajer, to jest za co ulepić pierogów na następne pół roku.  Także tego ..znów można zakładać konta, nicki być kometą, potem kometą z wachlarzem, kometą z czarną kawą, hają, mają, …. A może nawet Grześkiem z Mielca…ille to haseł na @?? Mam nadzieję że te ciśnienie idzie koniec końców w co najmniej zielony wibrator.  Kapitan Jack Sparrow dziś Madzialena Madzialena  trochę czasu mi zabrało, aby zebrać się na roast o Tobie. I pomyślałem, że właśnie ten czas zatrzymał się dla ciebie, tudzież jest łaskawy. Wiesz ten luz, uśmiech, kubek, śmiech ( seriami emoteeeeki), tu błysnąć odpowiedzią na każde buda haja , tu zakręcić kolejnym onanem serią erotycznych uniesień, tu zwyzywać facetów co forum odwiedzają, bo kobiece, tysięczny raz jepnąć brechtem na placka ihaaaa, że normalnie to się kurfa nie da i czas u ciebie musi.. co ja mówię musi, stoi ! w miejscu!. Skąd ty kurfa go masz tyle, od bez mała 10 lat? I tak se myślę, że te beskidzkie koronki mają się coś na rzeczy, bo kto jak nie sprzedawca koniakowskich stringów może go mieć w nadmiarze. Przez cały boży dzień kupujących ten s**t nie uświadczysz, bo komu się zechce kupić majtki sznurówki zrobione przez babę w kierpcach za tysiaka. No chyba, że trafi się jakiś japoński turysta frajer, to jest za co ulepić pierogów na następne pół roku.  Także tego ..znów można zakładać konta, nicki być kometą, potem kometą z wachlarzem, kometą z czarną kawą, hają, mają, …. A może nawet Grześkiem z Mielca…ille to haseł na @?? Mam nadzieję że te ciśnienie idzie koniec końców w co najmniej zielony wibrator.  :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chciałabym popracować nad tym suwakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
martanowabi@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie to można ten suwak zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×