Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iconic

Fetysze, upodobania

Polecane posty

Kochane, jakie macie niecodziennie upodobania, fetysze? Co Was kręci, co pociąga? Wypowiedzcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię być wyzywana i poniżana w łożku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię masturbować się rano z pełnym pęcherzem i móc puścić siku, co mnie dodatkowo podnieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię seks analny na jeźdźca i wtedy sikam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rośnie mi brzuszek ciążowy. Lubię seks i masturbację, a z tym brzuszkiem to dodatkowo jeszcze bardziej podnieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkol
gość dziś Jak ci rośnie, to spożywczy - facetom nie rosną ciążowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyfre
Lubię głęboki oral z wymiotami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena124214
Ja lubie ostrzejsze zabawy na prawdę polecam! Zaczynałam od klepania i klapsów a teraz już bez zabawek się nie obejdzie. Jak chcecie to sobie obejrzyjcie coś z BDSM w jakimś sklepie i sami zobaczycie, że to może być serio ciekawe. https://amoris.pl/BDSM-c33 Wystarczy przejrzeć i już mam mokro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie jak ktoś bawi się moimi dziurami noga. Jak stopami ociera Góra dół. Siostra włożyła mi pół stopy w cipke i palce do tyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gośćkol, kto Ci powiedział, że jestem mężczyzną? Jeśli by tak było to byłby absolutny cud, bo jak dotąd urodziłam dwoje dzieci i w drodze jest trzecie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię zabawy spermą, praktycznie zawsze gdy kończę w ustach kobiety ona dzieli się że mną nasieniem w namiętnym pocałunku. To samo gdy kończę w niej to wszystko potem wylizuje i podaje do ust mojej partnerce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja lubie duzo rzeczy... lubie byc bita po tylku (nie tylko reka :-) ) lubie anal, lubie sikac na faceta, lubie jak mnie sie ciagnie za wlosy... no i uwielbial nylon... a najbardziej jak oboje je nosimy... lubie jak inni sie patrza, lubie jak facet dochodzi w mojej pupie, lubie jak ta sperma mi z o***tu wyplywa... Facesitting, Fisting, BDSM... Lubie tez wkladac facetowi analplug itd... a po wszytskim (jak juz sie ogarniemy) lubie pojsc do jakiejs eleganckiej restauracji i sprawiac wrazenie porzadnych i kulturalnych ludzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapach moczu, wąchanie c**y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×