Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

program magazynowy

Polecane posty

Gość gość

Cześć, jakich programów magazynowych używacie i co się waszym najlepiej sprawdza. Chodzi o zarządzanie firmą z sektora MSP. Nie mam specjalnie wielkich obciążeń, ale jednak chciałbym uporządkować kwestie magazynowe, najlepiej jakaś bezterminowa, dogodna licencja z panelem szkoleniowym multimedialnym, żeby nie trzeba było mocno inwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magazynio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystałem z www.lomag.pl. Zabrakło nam jedną funkcję to zrobili przy okazji aktualizacji ;) To się nazywa szacunek do klienta. Z tego powodu gorąco polecam, bo rozwijają zgodnie z potrzebami, a nie własnym widzimisię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaad

Rowniez polecam www.lomag.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki

Dostępnych programów jest naprawdę sporo. Wybór nie jest łatwy ja zdecydowałam że najpierw spróbuje przez jakiś czas kilku wersji darmowych różnych programów dopiero wtedy zdecyduje co najbardziej mi odpowiada i czy czasem nie potrzebuje aplikacji dedykowanej pod moje potrzeby. Obecnie testuje Weaver WMS https://weaversoft.pl/program-magazynowy/. narazie wydaje się być wporządku, interfejs jest bardzo przyjemny a to ważne, funkcje też wydają się być ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igik
Dnia 26.11.2018 o 10:58, Gość gość napisał:

Korzystałem z www.lomag.pl. Zabrakło nam jedną funkcję to zrobili przy okazji aktualizacji ;) To się nazywa szacunek do klienta. Z tego powodu gorąco polecam, bo rozwijają zgodnie z potrzebami, a nie własnym widzimisię.

Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtrr

Handluję maszynami rolniczymi w Wielkopolsce i zmieniałem kilka lat temu gospodarkę magazynową na www.lomag.pl. Dużo się uprościło, bo wcześniej miałem dokumentację rozwaloną po wielu systemach. Teraz wszystko w jednym miejscu. Bardzo ciekawa sprawa, że masz 30 uruchomień pełnej wersji programu za darmo. Można zobaczyć dość dokładnie, co tam jest ciekawego.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej użytkowany jest system wms. System dostarcza informacji dotyczących stanu magazynowego według wielu różnych kryteriów oraz umożliwia sprawną lokalizację każdej partii towaru i każdej pojedynczej przesyłki. Umożliwia etykietowanie produktów, tak więc łatwo mozna je znaleźć na półce magazynowej.  W systemie WMS operator może wygenerować odpowiednią etykietę i oznaczyć nią jednostki towarowe w momencie przyjmowania towaru do magazynu lub przyjąć do systemu informacje zawarte na etykiecie nadanej jej wcześniej przez inny podmiot.

Więcej o tym systemie poczytasz sobie na tej stronie http://www.webvilla.pl/wms-czyli-system-zarzadzania-logistyka-magazynowa/ Pozwoli Ci on na pewno ogarnąc logistykę w firmie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych czasach wielu ludzi szuka pomysłu na założenie własnego biznesu. Wszystko będzie zależało oczywiście od budżetu jakim dysponujemy. Natomiast można bardzo łatwo wpisać się w panujące na rynku trendy. Od dobrych kilku lat jest duże zapotrzebowanie na miejsce magazynowe. Wszystko za sprawą dynamicznie rozwijającej się branży e-commerce. Rodzi to pytanie jak podejść nie tylko do samej budowy takiego magazynu, a zarządzania nim? To jest właśnie kluczowa kwestia gdyż od niej będzie zależała realizacja zamówień. Z każdym rokiem zagadnienie informatyzacji magazynu staje się bardziej oczywiste. By pozostać konkurencyjnymi na rynku, należy wprowadzić systemy wms oferujące kompleksowe rozwiązania. Najlepszym tego przykładem jest https://dataconsult.pl/system-wms/ pozwalający na zoptymalizowanie i ułatwienie pracy wszystkim osobom zaangażowanym w procesy logistyczne. Na podstawie danych ze systemu będziemy w stanie podejmować łatwiej, strategiczne decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Berberis działa znakomicie, rewelacyjnie, robi różnicę i tutaj naprawdę nie ma problemów z dopasowaniem poszczególnych elementów. Kwestia jedynie taka, na czym wam zależy, na jakich funkcjach i rozwiązaniach. Największy plus za ekspresowe działanie i realne efekty optymalizacji. Wystarczy tylko systematyczność w podejmowanych działaniach i tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×