Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zrobilam sobie duzy problem bo przespalam sie z ojczymem

Polecane posty

Gość gość

Moja mama byla caly tydzien na wyjezdzie slozbowym ja zostalam sama z jej mezem a moim ojczymem.Od paru miesiecy sa dopiero malzenstwem, od poczatku bardzo mi sie podobal i dlatego go zaakcetowalam w naszej rodzinie. Widzialam ze ja jemu tez sie podobam nawet pytal czy mam chlopaka, to mu powiedzialam ze mialam, ale teraz nie mam bo chce skonczyc studia bez stressu.uwielbiam jego towarzystwo lubie go sluchac swietny facet,w tym dniu rozmawialismy dosyc dlugo az przerodzilo sie to w mila pogawetke przytulil mnie do siebie bardzo mocno az zrobilo mi sie slabo,przerwalam ta sytuacje i poszlam sie wykapac Gdy wyszlam byl w moim pokoju, ja weszlam w recznik owinieta i uslyszalam z jego bardzo mily komplemet ktory mnie tak podniecil ze przestalam panowac i recznik z siebie zzucilam i pokazalam sie mu tak jak chcial,chwile pozniej bylam juz z nim w lozku piescil mnie jak zwariowany a ja czulam ze juz jestem jego,gdy ujrzalam jego sprzet ten ktory mamie wklada to sie wystraszylam ze bedzie problem i moze mi szparka peknac bo moja nie jest jeszcze tak rowalona jak mamy.Zaskoczyl mnie ta swoja technika przy wchodzeniu we mnie,bo najpierw bardzo dlugo masowal tym twardzielam moje wargi sromowe i wtenczas wszedl we mnie bardzo sprawnie nawet wiele bolu nie poczulam. przez cala moc moja dolina milosci byla zajeta bo ciipka goscia miala z ktorym sie bawila Tak przezylam najwspanialszy sex w moim dotychczasowym zyciu i po raz pireszy kochalam sie z tak doswiadczonym facetem i wogole starszym odemnie i to parenascie lat.Ale co ja mamie powiem jak wroci ana mnie zabije a jesli jej nie powiem i sama sie czegos domysli boze teraz dopiro czuje jaka ja jestem glopia, przepraszam musialam sie wyzalic na tym forum bo nie mam do kogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a potem sie obudzilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gosc:16,47 a skad wiesz, ale jeszcze przed wyjsciem od niego zrobilam mu przed sniadaniem loda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w ogóle jak tam w gimbazie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pisał stary koniojeb. Mało biegły w języku ojczystym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dobrze ci było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym forum to 80% mężów i żon pracuje za granicą a 19% wyjeżdża w delegacje. 1% to reszta bagna . Fantazja jest wielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor to nieźle je/bnięty zbok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwykła k***a i zdrajczyni albo debil fantasta zbok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0/10 prowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha dobra prowokacja, a komentarze jak zwykle bezbłędne, uśmiałam się :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym forum siedza specjalisci od krytyki z klubu PISowskiego to oni sa najmadrzejsi i super jezykoznawcy ze az krowy u nas w bieszczadach na polanie tak sie z tego smieja ze az z cyckow mleko im leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz jeden z grzechów głównych. Do nieba nie wejdziesz corko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DO18,21 tak corko dopuki ksiadz sie nie sposci to do nieba nikt cie nie wposci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama wrocila juz z tego wyjazdu slozbowego. Słyszałam przez drzwi sypialni ze kochała sie juz ze swoim mezem. Mam nadzieje ze dał rade ją zaspokoic bo boje sie zeby sie nie wydało ze mnie ru/ch/al gdy jej nie było. Moja szparka juz za nim teskni. Jutro sobota, mama idzie do kosmetyczki. Musze cos zrobic zeby znow mnie ru/ch/al. Boje sie tylko czy on wytrzyma tak obrabiac nas obie. Czy ktos wie ile razy na tydzien moze sie spuszczac 52 letni facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co kogo to interesujes z kim sie roochasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też bzykam się z ojczymem to nic takiego przecież to dla mnie obcy facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja autorka. Dopadłam go! Mama wczoraj poszła do tej kosmetyczki. Ja zrobiłam nam kawe, pijemy, gadamy i w pewnym momencie mowie do niego: mama wróci za godzine, masz zamiar pic tylko te kawe? Wtedy on zapytał: czy naprawde moge cie bzyknąc, bo mysle o tym ciagle od kilku dni. Wtedy odpowiedziałam: a jak myślisz? I usiadłam na szafce kuchennej... wziął mnie na tym blacie. Jesu, znów było bosko! Najpierw wylizał mi dokładnie moja broszkę, a potem w taka wilgotną wsunął sie powoli, on na stojąco, ja siedzaco... takie sytuacje tylko na filmach widziałam. Chciałabym spróbować z nim anala :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdradzieccy szmaciarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matka powinna wyjebać Ciebie i Jego na zbity pysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem malwina lat 33, jestem bi, od jakiegos czasu szukam faceta lub kobiety, jestem zgrabną kobietą 170cm moje foty tu https://firead.org/link/126/40464853 mój login malwa88 prosze tylko o poważne oferty z realnych kont

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam podobnie, jak autorka, też oddałam się mężowi matki, tylko, że ja z nim nie spałam. Nie dał mi zmrużyć oka! Poza tym robilismy to w ciągu dnia ;-) Wykochał mnie nieziemsko! Ja też starałam się bardzo. Na koniec powiedział mi, że zrobiłam mu najlepszego loda w życiu :-) warto było :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam konkubinę która ma córkę jest studentka ,fajna laseczka ,wstawia mi się i zaczyna mnie prowokować . Kiedyś podobnie widziała jak biorę prysznic i weszła niechcacy niby i zobaczyła mojego Wacka stojącego . Kilka razyzwracalem uwagę konkubinie by jej córka uważała jak chodzi prawie naga po domu lub wystaje na balkonie naga i się opala .konkubina nie reaguje za bardzo mówi ze to dzieciak się wygłupia .ten dzieciak ma 20 lat pierś jędrna pośladki jędrne wypukłe ,po prostu dziewczyna domaga się dobrego Wacka ,ciagle powtarza niby w rzartach do mamy ze musi poszukać faceta ,wiem ze todotyczy mnie .Jak długo wytrzymam nie wiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruchaj jak prowokuje,raz sie żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×