Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusiaa

SIERPNIÓWKI 2019

Polecane posty

tj Gosć a wam się udalo ? strasznie nie lubie tej kafeterii bo nie wiadomo kto pisze. na samej gorze 2"Goscie" jeden na tak.drugi na nie. nie wiadomo z kim się pisze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćruda1984
Dzieci mam w wieku 15,14,12 i 2,5 lat. Tak planowane :) moze to nie normalne w ttch czasach ale kocham dzieci i czuje taka wewnetrzna potrzebe, moj instynkt maciezynski jest chyba bardzo silny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabiszna
o rety ! czapki z głow.! ja zas wiem ze u mnie 2 i basta !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćruda1984
No i dobrze. 2 tez fajna :) A jak sie czujecie dzis? Macie jakies objawy? Bo ja zupelnie zadnych, zreszta nigdy noe mialam. No moze poza tym ze po kazdym posilku troche mnie mdli i strasznie mi sie odbija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabiszna
ja nic. zastanawiam.sie czy ja jestem w ciazy. pierwsza.moja ciąza.to jakas masakra, porod tez, dlatego równiez szybciej nie zdecydowalam.się na drugie. ale jakp rzypominam sobie to objawy mialam pomiesiacu od zaplodnienia (tak srednio) teraz dopiero jak licze to 2 tygodnie. piersi mnie trochę bolą. ale przed okresem zawsze sa drazliwe. tydzien temu wcinalam.o.22.slodycze . nie.moglam.się powstrzymac. ale przed.okresem zawsze mam ciągotki na slodkie w tym.tygodniu 2 razy zmululo mnie w pracy. nie jestem w stanir stwrdzic czy wtedy nie usnelam.na 2.sekundy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hi,hi,Ruda to ja cię pobiłam bo staramy się o 6 dziecko.Z tym,że mam bliźniaki. Gość 41 lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćruda1984
Gosc 41 lat, no to tez ladna gromadka. Ciezko jest z blizniakami na poczatku? Moze napisz jakis nick zebysmy wiedzialy ze ty to ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćruda1984
Zabiszna kobieta da sobie rade z kazda iloscia dzieci, bo my jestesmy tak stworzone zeby zawsze dac rade ;) czy to z 1 czy z 10 hihi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabiszna
no wiem wiem.. jakby przyszlo się zmierzyc z taka iloscią wlasnych to na pewno bym.nie polegla :D ale tak z wlasnej nieprzymuszonej woli to raczej nie :D . czasami (raz lub 2 razy na miesiac ) potrzebuje miec godzine lub 2 dlasiebie zeby mi mozg odpoczął. poki co nir ma problemu. moja corka i moja mama to sa osoby ktore nie potrafią dlugo bez siebie zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Część i czołem :p może nie na sierpień, ale blisko :p mam termin na 25 lipca, aktualnie 6tc3dc :) po pierwszej wizycie, w poniedziałek za tydzień kolejna :) witam wszystkich :)) Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćruda1984
Czesc Ola. Gratulacje. To twoja 1 ciaza? Czy juz masz dzieci? Ile masz lat? Ciaza planowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabiszna
czesc Ola. eeee to pewnie polowa z nas sie rozpakuje wczesniej lub pozniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, mam problem. zrobilam test w pt i pokazala sie bardzo jasna kreska (ledwo widoczna). 3 minity temu znowu zrobilam. kreska nie jesr ani troche mocniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćruda1984
Zabiszna bez stresu. Po 1 zrob test z pierwszego porannego moczu wtedy mocz jest skoncentrowany. Wieczorem ma prawo wyjsc blada kreska. Pijesz i sikacz wiec hormonu jest mniej. Zrob jutro rano lub we wtorek i sie nie stresuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabiszna
w sumie racja ale myslalam ze bedzie juz konkretna. nie mam testu na jutro, ale po pracy lecę na bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćruda1984
Czesc. Co tam u was dzis slychac? Ja w nocy mialam jakiws dziwnw dosc mocne klucia jajnika, nie spalam do 1 w nocy. Ehh Dzis tez czasami cos mnie ciagnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabiszna
mnie tez boli brzuch isc jak na okres. tylko latam.i sorawdzam. bylam.na beta hcg ;) wynik ok 19 ja mam jeden identyczny objaw jak w poprzedniej ciazy - zaywardzenie. boze jedyny poza ciaza nigdy nie mialam problemow z zatwardzeniem a teraz.... :/ dziewczyny ktorych ciaza.to nie jest pierwsza. czy wasze ciaze roznią sie kazda od kazdej? w samopoczuciu ? wadze? itp. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćruda1984
Moje na pewno wszystkie praktycznie bez objawowe typu: mdlosci,bol piesi itp. Nigdy tego nie mialam. Bol podbrzusza zauwazylam tylko teraz. Ale moze to dlatego ze teraz wsluchiwalam sie w swoje cialo. Ooo tak, gazy to mnie meczy w tej ciazy to chyba jedyne. Pozniej dopiero jakies dolegliwosci mialam tak od 7miesiaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabiszna
zazdroszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robilyscie juz bete ? ja.mam 525 . zobaczymy czy we srode bedzie tysiac. jak tak to trochę odetchne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćruda1984
Oo bardzo ladba beta. Gratulacje. Ja nie mam jak zrobic, tu w De tylko jak lekarz zleci. A co do objawow to ja czasem zazdroszcze tym co je maja, jak bym jakies miala to przynajmniej byla bym troche pewniejsza ze w ciazy jestem i ze jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabiszna
nie wiesz xo.mowisz. moja poprzednia ciaza to najgorszy czas w zyciu. wogole sie nie cieszylam. masakra jakas. wymiotowalam.30 tygodnie. jadlam.raz dziennie i to tez wymiotowalam. lyk.wody i od razu lecialam. od 4 tygnia lezalam tak brzuch ciagnął w.dol. przytylm.32 kg. paskudnie wygladalam. pryszcze wielkosci glowy. 3 razy na patologii ciazy. urodzilam.w 36 tg z.powiklaniami . i tyle. aaa no i z tego wycieczenia mdlalam kilka razy. 4 razy na kroplowkach wyladowalam. ooooooo mamusiu! oby ta byla inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabiszna
a co tu taka cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćruda1984
Czesc. Zabiszna cisza jest bo nie piszesz ;) Robilas dzisiaj test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabiszna
heheh nieee. nie robilam tylko wczoraj bete ;) wyszlo 525. jutro musze zeobic i popatrzwc przyrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćruda1984
Ah no tak ,przepraszam. To daj znac jak wynik. A jak samopoczucie? I gdzie reszta kobietek sie podziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćruda1984
Zabiszna a ktory to twoj tydzien ciazy teraz? Jak dlugie cykle mialas no i kiedy mialas termin @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabiszna
u mnie samopoczucie ok. nie czuje ze jestem.w.ciazy..ale w poprzedniej tez chyba tak było. . dopiero w 8 sie zaczelo. mam.tylko tak ze.wszedzie widze pizze. wlasnie czekam.na dowoz co.do.moich cykli to ok.50-60 dni trwaly. ale termin wyliczylam.sobie z dnia poczecia :D wiem kiedy mialam.dni plodne. wychodzi mi 4t i 3 d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×