Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusiaa

SIERPNIÓWKI 2019

Polecane posty

Gość Goscruda1984

To jestesmy na tym samym etapie :classic_biggrin: u mnie dzis 4t 2d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati02067

Witajcie. U mnie dzisiaj pojawiła się blada kreska ale widoczna. Powtórzę za kilka dni test. Pierwsze dziecko też urodziłam w sierpniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscruda1984

Czesc Pati. Gratulacje 🙂 . Kiedy mialas ostatnia miesiaczke i jak dlugie cykle? Masz jakies objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati02067

Mam bardzo nieregularne cykle. Ostatni @ miałam w październiku. Ale wiem kiedy doszło do zapłodnienia :) moje objawy to tylko bardzo bolące piersi i ból podbrzusza jak na @ . Powtorze test dla pewności za kilka dni. Za 2 tyg. pójdę do lekarza :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gusiak

Ja czekam na termin miesiączki, żeby zrobić test.. boję się znowu zobaczyć jedna kreskę, trzymajcie kciuki 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati02067

Dzisiaj powtórzyłam test i jest o wiele wyraźniejszy. Mąż wniebowzięty. 🙂 Takiego prezentu na Mikołajki się nie spodziewał 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda1984

Pati ja mialam prezent na swoje urodziny 🙂 dokladnie 2 dni przed .

Gusiak a kiedy wypada ci termin @

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda1984

Jak sie dzis czujecie?

Przez ta nowe kafe, czasami nie chce mi komentarza dodac. 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati02067

Ruda ja córkę urodziłam dzień przed imieninami 🙂 teraz znów będzie sierpień 🙂 roznica dokładnie 5 lat 🙂

chyba dopadają mnie pierwsze mdłości. Poza tym odrzuca mnie od czekolady którą mogłabym jest kilogramami...😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda1984

Pati wiec chyba juz te kilogramy czekolady odpadaja 😉 mi z koleji ani od niczego nie odrzuca ani na nic ochoty nie mam. Dzis 4t i 4d, ten czas mi tak pomalu leci , juz bym chciala byc po wizycie u gina a to jeszcze dokladnie 2 tygodnie ehhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati02067

Ja na wizytę umówiłam się na wtorek. Może jeszcze za wcześnie ale wolę być spokojniejsza. Pierwsza ciąża była na podtrzymaniu przez pierwsze 4 tyg. Wstępnie wyliczyłam termin na 12 sierpnia 🙂

Mam nadzieję że nie wpadnie w szał jedzenia po ewentualnych lekach 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Termin @ mam na 12.12, czyli za 5 dni. Próbuje zająć się czymś, żeby nie myśleć, a te dni się tak dłużą. Mam od kilku dni temperaturę 37-37,1. A dziś pobolewa mnie brzuch. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda1984

Pati mi tez wychodzi na 12 sierpnia.:) Gusiak to trzymam kciuki daj koniecznie znac 🙂 czekam z niecierpliwoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Też bym chciała mieć termin na sierpień...jednak czuje, ze i tym razem nic z tego nie będzie. Okres ma nadejść w poniedziałek lub wtorek. Eh...ponad rok prob, dwa poronienia samoistne i dalej nic. A miałam termin na wczoraj 😞 a tu ani dziecka ani ciąży 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Test zrobię dopiero w dniu spodziewanej @, nie chce się wcześniej rozczarować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

my też sie zdecydalismy niedawno jednak że będziemy się starać i włąsnie mam termin na pocz siepnia, ale jeszce bardzo wcześnie więc więcej  nie wiem, na razie moj ginekolog dr Jankowski, mowi ze trzeba poczekac na nast usg bo malutko widać wiec juz sie nie moge doczekac. jestem przerażona bo to moj pierwszy dzidzius w sumie od razu poszlam prywatnie do ginekologa i teraz nie wiem czy dobrze zrobilam, ale z opieki jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati02067

Ja chodzę tylko prywatnie. Gdyby coś się działo to wiem że mogę zadzwonić do mojego lekarza i będzie mógł w porę zareagować. Koszt pewnie jest niemały ale wart spokoju i poczucia bezpieczeństwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja poprzednia cala byla.prywatnie. dzisiaj u mnie 4 t i 4 dzien. bylam u gin bojakies zapalenie mam . ale tak szukala dlugo pecherzyka i slabo cos widac . za tydzien mam przyhsc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda1984

Zabiszna no 4 to troche za wczesnie. Ale za tydzien bedzie juz chyba pecherzyk widac.

U mnie to juz bedzie 7 tydzien wiec mam nadzieje ze wazystko bedzie dobrze i uslysze to male piekne serduszko 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda1984

Czesc dziewczyny. Co dzis u was, jak sie czujecie?

U mnie wszystko dobrze, brak zlego samopoczucia 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal czekam na @. Ale coś czuję, że przyjdzie i z ciąży znowu nic... bo mam objawy jak zawsze przed @. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati02067

Guusiak ja też miałam takie objawy. Tylko coś mnie tknęło żeby wykonać test. Chyba intuicja 🙂 ja dzisiaj mam dużo na głowie i w tej chwili padam na twarz. Jutro wizyta. Trzymajcie kciuki 🤗🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda1984

Pati co tam u lekarza?

Gusiak badz dobrej mysli 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati02067

Hej dziewczyny 🙂 widac pęcherzyk ale jest to wczesna ciąża. Za miesiąc kolejna wizyta. Lekarz założył nam kartę i kazał dbać o siebie 😊😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2015 o 09:27, Gość smutna321 napisał:

 

Nie wiem jak usunąć to cytowanie u góry 😐😐

U mnie dziś termin @, zrobilam test, ale niestety jedna kreska. Cóż, może w następnym cyklu się uda 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda1984

Pati, kurcze miesiac to dlugo.

Zazwyczaj sprawdzaja po tygodniu zeby zobaczyc czy jest zarodek i serduszko. Moze idz prywatnie na usg za 2 tygodnie.

No i jeszcze raz gratulacje.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati02067

Hej dziewczyny. Do ginekologa chodzę tylko prywatnie i mam do niego zaufanie. Przez ten miesiąc nie wiem czy wytrzymam ale jestem dobrej myśli 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×