Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusiaa

SIERPNIÓWKI 2019

Polecane posty

Gość Loka

Współczuję złego samopoczucia. Jak tu się cieszyć tym fajnym okresem jak ciągle coś mdli, coś kłuje, coś boli. Ale mi lelarz powiedział, że WSZYSTKO przechodzi 😉 Tego się trzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justibustiblabla

Uuu wspolczuje az tak zlego samopoczucia. Oby dzidzia dala mamie troche luzu 🙂 dziewczyny wybieracie sie na prenatalne? W jakim to tyg sie robilo bo zapomnialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi

Jutro pierwsza wizyta.. mam stresa. 5tc chorowalam i nie wiem czy to się nie odbiło na dzidzi. Nie mam wymiotow i mdłości za to jak wracam z pracy to bym tylko spała.. w pierwszej ciąży nie pamiętam żeby tak było. Wtedy lepiej się czułam. Termin na koniec sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria

Witam 😊 Termin na 30.08, to moja 3 proba, trzymajcie kciuki, zeby bylo wszystko dobrze! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loka

Maria

Kciuki się trzymają, ale na pewno wszystko będzie w porządku.

Nie mogę się doczekać jutrzejszej wizyty. Mam nadzieję zobaczyć serduszko naszej fasolki 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka77

Cześć,
Jestem studentką Położnictwa i piszę pracę magisterską na temat profilaktyki raka szyjki macicy i stosunku kobiet do szczepienia ochronnego.
Byłabym bardzo wdzięczna jeśli poświęciłybyście chwilę (dosłownie chwilę, ankieta jest dosyć krótka :) ) i wypełniłybyście tę ankietę, to ogromna pomoc dla mnie. Będę bardzo wdzięczna. Z góry dziękuję :)

Poniżej link do ankiety:
https://docs.google.com/forms/d/1V6oiq7k7s9lCM8B1Jn6uDSTLKu2knYHbB37jNo7dczs/edit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati02067

Dziewczyny jestem po wizycie. Serduszko pięknie bije a maluszek bardzo mocno urósł. Termin ustalony na 14 sierpnia 🙂 jesteśmy szczęśliwi 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRADE FUNDING FIRM

Szukasz pożyczki biznesowej lub osobistej na całym świecie? stosuje się w wysokości 3%.
Usługi renderowane obejmują,

* Refinansowanie

*Majsterkowanie w domu

* Pożyczka inwestycyjna

* Kredyty samochodowe

* Konsolidacja długów

* Pożyczki biznesowe

*Pożyczki osobiste

* Pożyczki międzynarodowe.

Email: trade.fundingfirm11@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokakola

27 sierpień 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabastrowa

U mnie 10 sierpień ❤️ już nie mogę się doczekać, nawet zaczęłam szukać kliniki porodowej i za namową przyjaciółki pójdę chyba do Kliniki Femina, na forach ma też bardzo dobrą opinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Ooo, ja 11 i to też w Feminie! Dr. Jankowski to wciąż mój numer 1, będzie odbierać moje trzecie dziecko. Może się nawet tam spotkamy! 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdagda

Hej,

ja mam termin na 29 sieprnia 😉 czyli kończę obecnie 18ty tydzień, od 2 tygodni z dnia na dzień powiększa mi się brzuch, Wam też? 🙂 to moja pierwsza ciąża, nie mam porównania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam tak

up up up co tu taka cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naj

Halo halo, dziewczynki, jak się czujecie? U mnie wszystko pięknie, wczoraj chyba po raz pierwszy czułam jak dzidziuś delikatnie się ruszał, niesamowite uczucie!!!! Jutro za to idę na wizytę do doktora Jankowskiego, kontroli nigdy za wiele!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koka kola

Hej hej ja dziś zaczynam 24 tc we wtorek badanie krzywej cukrowej i wizytą za tydzień nie mogę się doczekać:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nasti

Heyyyy! Ja z 19 sierpnia ❤️ Stresujecie się, dziewczynki??? Mój ginekolog Jankowski z Feminy cały czas mnie uspokaja, że będzie dobrze i żeby niczego się nie bać, bo cały czas tylko wyszukuję co może pójść nie tak 😛 A Wy jak tam? Stresik jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja.

Co to za reklama dr Jankowskiego? 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pacjentki zadowolone to polecają, nic dziwnego, Jankowski to bardzo dobry lekarz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×