Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie spelniam ich wymagan

nigdy nie mialam i nie bede miec mezczyzny

Polecane posty

Gość nie spelniam ich wymagan

bo mezczyzni za duzo wymagaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maja niewielkie wymagania: podziwiać ich i spełniać ich fantazje seksualne, w sam raz dla prostytutki/utzymanki/kobiety bez osobowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiąże się na jakiś czas. Przy doskonałym zbiegu okoliczności - na całe życie. Decyzja nie może być pochopna. Jeżeli ma się do czynienia z zapuszczonym fizycznie i intelektualnie paszczurem, to raczej dzieci z tego nie będzie. I nie, komentarz nie jest seksistowski. Tyczy się tak kobiet, jak i mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czego głównie Ci brak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co mnie to obchodzi? Dalej sie onanizuj,badz sama .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widac ,ze brak tobie uja,i juz osiagnelas stan desperacji,bo piszesz durne tematy. Ja mam meza,to mysle co mam zrobic pysznego na kolacje,a ty co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie mam meza, bo nie spelniam wymagan mezczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KsioncChrabonszcz
Eeenooo! Ponoć są tacy faceci, którzy lubią grube baby w sukienkach w kwiaty kupionych na bazarze za 35zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla facetow nie wystarczy sam wyglad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, mamy dużo wspólnego. Ja nigdy nie mialem i nie bede miec kobiety, więc Cię rozumiem. Musimy nauczyć się żyć w samotności i tyle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna 29
Też nie spełniam ich wymagań. Jaka bym nie była, to coś im nie pasuje. A żeby oni sami byli tacy super-hiper, a delikatnie mówiąc nie są. Jak się nie jest przebojową, ekstrawertczną, młodą obłędnie zgrabną fit-niunią o twarzy będącej skrzyżowaniem niewinnej dziewczynki i ladacznicy (i takimż usposobieniu z przewagą ladacznicy), to trzeba liczyć się z tym, że nawet nieciekawy typ będzie miał wąty i będzie kręcił nosem albo traktował jak niezbyt dobrej jakości koło zapasowe, zapchajdziurę/pogotowie seksualne. Przerabiałam to nieraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_z_wuppertalu
sciemnia sie k****y .posluchajta kory i kasi nosowskiej. polskie janusze to moga se miec wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To działa w obie strony. Powiem więcej kobiety pod tym względem są dużo bardziej okrutne dla mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie mam żony, bo nie spelniam wymagan kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla kobiet liczy się tylko wygląd i kasa dlatego nigdy byłem w związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnieca nas seks i kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się nie jest przebojowym, ekstrawetykiem, młodym obłednie przystojnym z fit ciałem, to trzeba liczyć się z tym, że nawet nieciekawa kobieta będzie miał wąty i będzie kręciła nosem albo traktowała jak niezbyt dobrej jakości koło zapasowe. Przerabiałem to wiele razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby faceci przestali czekac na idealy to wiele ludzi byloby w zwiazkach a nie sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna 29
gość dziś - i po co mnie człowieku przedrzeźniasz? Kobiety mimo, że z natury są hipergamiczne będąc całkiem atrakcyjnymi laskami potrafią być w zwązkach z niezbyt przystojnymi (i niezbyt majętnymi) facetami. Ze strony facetów dużo rzadziej widzę tego typu wyrozumiałośc, która jak się dłużej zastanowić, to jest bezsensowna a przede wszystkim psuje rynek - oczywiście patrząc z kobiecej perspektywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby kobiety przestali czekać na ideały to wiele ludzi byłoby w zwiazkach a nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka jedna, trafilas w sedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 21:23 Przystojni mężczyźni potrafią być z niezbyt atrakcyjnymi kobietami. Ze strony kobiet dużo rzadziej widzę tego typu wyrozumiałośc, która jak się dłużej zastanowić, to jest bezsensowna a przede wszystkim psuje rynek - oczywiście patrząc z męskiej perspektywy. Kobiety są wzrokowcami dlatego tak wygląd jest bardzo ważny dla kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety zawsze oceniają mężczyzn po wyglądzie i kasie. Jak nie masz wyglądu i kasy zapomnij o zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie lecieć na wygląd i kase to znajdziecie faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fetyszysta dziś Chyba jesteś zapuszczony/a intelektualnie, bo nie potrafisz poprawnie zbudować zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"bo mezczyzni za duzo wymagają" Tak się składa, że nawet najmniej atrakcyjna kobieta ma dużo większe szanse na *****nko niż mało atrakcyjny facet. Widocznie nie bywasz (ze względu na kompleksy?) w odpowiednich miejscach. Przez internet się dużo ludzi poznaje, cóż za problem?? Ja swego czasu na randki jeździłem tylko z pannami poznanymi przez internet (tyle w pracy siedziałem, że nie miałem czasu na imprezy chodzić). Żonę poznałem przez GG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wole byc sama niz z pociagajacym mnie facetem ktory do tego nie jest inteligentny i dobry. aha mnie czesto pociaga typ meski taki co innych nie pociagnie nigdy, wiec zbastuj wujku dobra rado

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 21:39 Każda tak mówi, bo nie chce wyjść na pustaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×