Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Odblokowaliście forum

Polecane posty

Gość gość

choć weekend się nie skończył , takie oburzenie było ? 49 zarejestrowanych i nikt na forum nie obsługuje kilku kont? Joluś ,ty sama, masz tam ich w sroc ,nie mówiąc o tym, który za człowieka orkiestrę robi i jeszcze mu mało, więc obsługuje nicki zmarłych, tańcząc na ich grobie .Pod Lolą przechodzi już sam siebie ,działając jak czołg ,żeby wszystko zrównać i wgnieść w glebę ,aby nikt nie wiedział, o co tak w tym wszystkim chodzi ! Widać nie dały wam spokoju ujawnione newsy na tym forum w sobotę ,albo zainspirowała was tym tak bardzo ,że musieliście ,bo do poniedziałku mogło się utrwalić i trudno by było to wszystko obalić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O czym ty piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wy przestępcy ,z małymi wyjątkami /które nicki ,nie uważam za wasze ,nie ujawnię / zgrupowaliście się na tym forum ,udając prawych ,uczciwych ,hipokryci !! Po co wam to forum ,to nie wiem ,chyba żeby nie wyjść z obiegu i nie stracić wprawy ! Zawsze udając normalnych i z klasą, można jakiegoś jelenia złowić i się nad nim pastwić ! Przecież tak szybko z goowna, wyjść się nie da ,to jest niemożliwe , a jeśli nawet, to tym gownem zawszę trąci !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz o nastroiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nastroik mnie nie obchodzi jeszcze ! Nie rozdrabniam się ! Nie jestem maszyną i nie mam czasu ,za wami po wszystkich forach latać ! Mam przecież swoje życie ,nie poświęcę go dla was ! Zbyt jest cenne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka Joluś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładnie ktoś tu ma beret zryty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Colibrówna margaretka a prywatnie żona kolekcjonera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz rozwinąć temat ? Przecież wiesz o co chodzi ,pieprzony starcze z pokrowcem zamiast c***a ? Tak bardzo jesteś przywiązany do mnie ,że nie mogłeś się doczekać ,kiedy wejdzie na forum ,więc musiałeś z grubej rury ,żeby nie zapomniała broń Boże, o tym,że ma anioła stróża w twojej osobie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź xanax tępa stara ruro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joluś nie nerwuj sie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka potrzebuje natychmiastowej pomocy medycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:11 O znowu stawiamy diagnozę ? Jak zwykle gdy nie wiecie co odpisać ,przyzwyczajona do tego ,nic ją to nie rusza ! Gdyby wszyscy mieli zryty beret jak ona , świat wyglądałby inaczej i nie byłoby na tym i innych forach, tyle gowna ! W ogóle by nie było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamknij ryj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor bajdurzy baju baju baj:(:( :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:22 OOOOOO kaganiec założyli ? Tylko tyle możesz wystękać ? Lubicie wspominać dawne dzieje ! Może ja przestawię teraz, tutaj swoją wersję ,bez kłamstw i mataczenia ,pamięć mam od was lepszą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:25 Jak mi się będzie chciało !!!! Przecież nic nie mówię ,tylko piszę ! Jakieś głosy słyszysz ? Nie dobrze ! Nieustanne siedzenie na forach ci zaszkodziło !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:29 autor pisze prawdę o was , nic ponad to !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:19 leki mi proponujesz ? Ty to bierzesz ? I co pomaga ci? Jakoś tego nie widać, po twoich wpisach ! Stara rurą mnie nazywasz? Widać starocie ci się podobają ,skoro od lat za ta rurą latasz !Ciągle ci mało ,więc nieustannie ją hakujesz ,żeby tylko być blisko ,ba ile to profili na fb pozakładałeś ,nie zliczy ! Ostatnio wiersze o powstaniu warszawskimi piszesz i Wyspiańskiego cytujesz ,taki z ciebie chojrak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten ch/oj/rak z gwiazdka cudowny ! Plus, dla autora programu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14-38 Jaki autor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
utop sie padlino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz pisała wam ,pływa dobrze ! Nie utopi się ,no chyba gdybyście jej cementowe buciki założyli ,ale na to się nie odważycie ,żywot wasz, byłby krótki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
planktonie pierdoIony udław sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wnerwiaj się aż tak bardzo ,przecież jeszcze nic takiego nie napisała ,żeby wam, aż tak ciśnienie podniosło ! Przestańcie piertolić o dawnych czasach na marsie i na magii ,to nie będzie was atakować ! Piszecie to z nudów ,czy z tęsknoty za dawnymi czasami ,kiedy z każdego buca robiliście ,kto tylko wokół was się pojawił ? Pisaliście wtedy o sobie " JESTEŚMY NAJLEPSI ! Nikt nam podskoczyć nie może " A jednak ,ktoś się znalazł od was lepszy ,nie tylko podskoczył wyżej od was ,ale i was w tym waszym szambie utopił !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musieliście forum odblokować ,bo bez logowanej Loli ,rozmowa i wspominki dawnych czasów ,byłyby mdłe i bez wyrazu! Przecież wszystko toczyło się wokół jednej osoby , stalkingu i sk*******stwa waszego ,a lola i tam i tu robi za pokrzywdzoną ,bez tego projektu ,ani rusz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba mieć tylko życie w wirtualu ,żeby nawet zakładać konta na fb i być aktywnym tu i tam i wszędzie ,byle tylko zwieść innych i uwiarygodnić fakt ,że lola to rycząca czterdziestka ,tropiąca na forum swoich oprawców ! Na dodatek tak głupia ,że aż szczęki bolą ,ale taką, łatwiej zamotać i wszystkie swoje sk*******stwa przykryć ,przecież idiotką wulgarną ,nikt nie będzie się przejmował ! Prawda dziadu z pokrowcem, zamiast ch ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na ogólnej ,pod profilem TosziroMaximus ,zamiast s*ać nieustannie na forum i rozrzucać fekalie ,natnij sobie łeb ,a gowno ci ze łba wypłynie łatwiej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko fekalni som coś warci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak myślisz ? No cóż, gowno ,zawsze do gowna ciągnie ! Stąd tam ,tyle waszych profili zgrupowaliście ! Zastanawia mnie tylko po co inni /nieliczni / tam z wami siedzą ! Lubią wasz zapach ,czy może ,pomimo waszego smrodu ,mają jakiś swój cel ,który nie ujawniają !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×