Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

5 latka robi kupę w majtki

Polecane posty

Gość gość

Dzień Dobry. Moja 5-letnia córka od jakiegoś czasu robi kupę w gacie. Zdziwiłam się bo córka przecież nigdy nie miała żadnego strachu przed kupą. Dzisiaj po przedszkolu prałam jej majtki. Dodam że od córki narasta - śmierdzi a w dodatku ma jechać jutro na wycieczkę i nie wyobrażam sobie tego jak koleżanki się zwąchają. Dała się dzisiaj namówić na szczerą rozmowę i powiedziała że bardzo nie lubi robić kupy , obrzydza ją ta czynność więc w ostatniej chwili do ubikacji biega na sztywnych nogach. Biega tak po kilka razy. Jestem bardzo zmartwiona tym co będzie na wycieczce. Może ktoś z was miał taki problem i poradził sobie z nim? Sama nie wiem co mam robić to się dzieje u niej od dwóch - trzech tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak miałem za dzieciaka, a teraz wprost uwielbiam scat do buzi ♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Założyć jej te osrane gacie jak się zfajda na głowę i niech tak chodzi po domu xd to się jej ode odechce moja mama tak ze mną zrobiła i pomogła mnie tym xd jak tak robiłem kupkę w gacie to mnie je zdjeła założyła te obsrane kałem majtki na twarz i tak chodziłem po domu w osranych majtkach nałożonych na głowę xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie możesz ją motywować jakimiś nagrodami? Może to być np. wyjazd do wesołego miasteczka , wyjazd do kina albo w jakieś inne miejsce. Niech sama sobie wybierze miejsce. I jeszcze naucz ją myć po dłuższej wizycie w toalecie. To na pewno pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może byś ją myła po dłuższej wizycie w toalecie? Bo ja też tak robiłam za dzieciaka w tym wieku. To na pewno pomoże , bo mój brat jak miał 4 latka też tak miał i moja mama też tak robiła że po dłuższej wizycie w toalecie po prostu go myła. Teraz ma 12 lat i już tak nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz  Maniak  Zwierząt
Jeśli tak się dzieje to może przejdź się z nią do psychologa? Mój synek który chodzi teraz do 3 klasy podstawówki też tak miał że robił kupkę w gacie tylko że to było jak miał z 5 czy 6 lat. Z nim to było to samo. Też tak biegał do kibelka. Ale jeśli robi kupę w przedszkolu to może chyba mieć biegunkę albo nie wyciera się dokładnie po wizycie w toalecie (jeśli załatwia się przed przedszkolem) ja w podobnym wieku też tak miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie. My 2 tygodnie temu zrobiliśmy jej tablicę motywacyjną. Miała jechać do Teatru , miała dostać klocki , miała jechać do ZOO a ciągle robi kupę do majtek. W zeszłym tygodniu córka miała biegunkę i posrała się w majtki - i to nawet 4 razy i tydzień temu za karę że narobiła poszła spać bez bajek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek  Kruszyński
Jak ja miałem 4 latka też tak miałem i jak mi się bardzo chciało to też biegałem na sztywnych nogach do toalety i też miałem obsrane majtki (najczęściej w przedszkolu). W dzisiejszych czasach mając 11 lat robię kupę bez problemu. Może spróbuj zachęcać ją na kibelek? Mi też to pomagało i mojej 6-letniej siostrze też to pomaga bo ona tak samo robi kupę w majty i też śmierdzi od niej fetorem jajecznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież niewiasty nie robią kupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz  Maniak  Zwierząt
Każdy robi kupę. Nie uczyłeś się na biologii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria Dymek
Witam , mój syn Jędrek ma 5 lat , od niedawna mieszkamy w nowym domu i od półtora roku robi kupę w majtki i jest u nas to samo. Nie zawsze ale robi. Gdy ogląda bajki to cały przed telewizorem się spina i pytam go zawsze czy zrobił w majtki ale on odpowiada że nie zrobił ja mu tam sprawdzam i jednak jest ta kupa w majtkach. Wczoraj w przedszkolu narobił 2 razy do majtek. Ja mu wyprałam bo miał wczoraj w przedszkolu luźny stolec. Ja mu codziennie piorę majtki i powiem wam że to jest czasami dla mnie męcząca robota. Nie wiem dlaczego Jędrek nie pójdzie na kibelek. Ale radzę sobie jakoś w domu z jego obsranymi gaciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria Dymek
Kocham Jędrusia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przedszkolu był 6 letni chłopak co robił kupy w majtki Jak się okazało wstydził się ze mu ktoś wejdzie do toalety jak on bedzie robił kupę i wolał w majtki Dopiero szczera rozmowa zapewnienie ze będe pilnować drzwi pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz w przedszkolu jest jeden 4letni co robi w majtki po 4-5razy na dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna  Wiśniewska
Mój 7-letni synek też robi 4-5 razy na dzień kupę w majtki i też mu tam sprawdzam czy jest brudne. Wczoraj przyszedł z kupą w majtkach ze szkoły do domu , umyłam mu tyłek , oglądał telewizję i okazało że też zrobił kupkę. Że aż jestem czasami na niego tak poirytowana że stosuję mu kary. Wcześniej miał karę taką że nie mógł wyjść z kolegami się pobawić na dwór , a teraz ma karę taką że nie może oglądać telewizji do końca tygodnia. Ale co tam mi to szkodzi. Mi też w jego wieku nieraz się zdarzyło że robiłam kupę w majtki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może być padaczka ! Do lekarza z dziećmi i robić badania !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie też tak jest. Córka robi kupę w majtki została w domu cały dzień z nią byłam,nie zrobiła kupy i się jej pytam czy chcę kupę ona odpowiada że nie. Po godzinie zobaczyłam jak chowa się za kanapą pomyślałem że tak po prostu że się bawi czy coś  ale później zaczęło coś śmierdzieć podchodzę do niej ona ogląda bajkę biorę ją na kolana ona się wyrywa wącham jej tyłek i kupa w majtkach 

Edytowano przez PauLina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×