Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość vxcouee

Urlop macierzyński a wypowiedzenie umowy o pracę

Polecane posty

Gość vxcouee

Witam. Jeśli nie to forum to przepraszam. Może jest osoba która skieruje mnie do poprawnego forum gdzie udzielą mi odpowiedzi? Mianowicie.. Mam kilka pytań na które nie znam odpowiedzi i bardzo bym prosiła o pomoc. Otóż jestem w 4 miesiącu ciąży i od 1 grudnia będę szła na zwolnienie lekarskie poród mam wyznaczony na 17 maja i będę szła na rok czasu macierzyńskiego. Pracę podjęłam 18 lipca tego roku i po 3 miesięcznym okresie próbnym przedłużono mi umowę na okres 3 lat. Moje pytanie brzmi czy mój czas zwolnienia lekarskiego do maja 2019r i rocznego urlopu macierzyńskiego to okres który jest wliczany jako mój okres który przepracowałam? Pytam ponieważ nie będę chciała dłużej pracować w tej firmie a nie wiem czy przez czas zwolnienia i rocznego macierzyńskiego moje wypowiedzenie powinno być 3 miesięczne? Chciałabym się również zorientować czy mogę wypowiedzieć umowę na 3 miesiące przed zakończeniem urlopu macierzyńskiego? Czyli tak żeby równocześnie skończył mi się urlop macierzyński i wypowiedzenie. Czy będę musiała odpracować te 3 miesiące wypowiedzenia umowy? Czy mogę w trakcie 3 miesięcznego wypowiedzenia szukać innej pracy i jeśli znajdę to czy mogę w trakcie tego wypowiedzenia podjąć tę pracę czy dopiero po zakończeniu mojego wypowiedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×