Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MartynaUklej

Jak zacząc przjaznic sie z byłym ?

Polecane posty

Gość MartynaUklej

witam mógłby ktoś mi doradzic ,pomoc? miałam chłopaka ,w związku nawet sie nam układało,ale przez ten czas on był pokłócony z przyjacielem potem sie z nim pogodził mimo tego ze ten przyjaciel jest fałszywy,ale to do mojego byłego nie dociera.Potem unikał spotkań az w końcu zerwał bez powodu naprawde do teraz nie wiem czemu ,obawiam sie ze to przez tego przyjaciela (dodam ze znam sie dobrze z tym przyjacielem). Rzecz w tym ze dobra.. zerwaliśmy ale potem w sumie itak ze soba pisaliśmy i piszemy ale tak ze on czasem w tych wiadomościach jest troche wredny tez nie wiem czemu ,okej nie ma juz związku ale moze byc przyjaźń i nie wiem jak mu to przekazać..w sumie dawałam mu takie znaki ze chce sie przyjaźnić pisze z nim juz jak z kumplem dosłownie!, pytałam czy wyjdziemy na dwor , ale ON NIE CHCE BO CHYBA BOI SIE ZE JA CHCE TYLKO ZWIAZKU I ZE ZARAZ NA TYM SPOTKANIU BEDA POCAŁUNKI ITD,a to nie prawda chce zwyklej przyjazni bez żadnego ze tak to ujmę- bajerowania. Zalezy mi bo jest bardzo dobrym czlowiekiem mam do niego zaufanie i w życiu nie chce tracic z nim kontaktu. 1.Mógłby ktos doradzic jak zaczac sie poprostu przyjaznic? dodam ze podczas tego zwiazku nic mu złego nie zrobilam nie zranilam go nie bylam hamska ani nic. 2.Jak go przekonac o to spotkanie zeby zobaczyl ze nie chodzi mi tylko o zwiazek? 3.Czy to zerwanie mogło byc spowodowane przez tego przyjaciela?Jak mam mu przekazac ze ten przyjaciel jest fałszywy i nie zasługuje na niego? bo aż mi go szkoda ze sie z nim zadaje serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po kiego diabła Ci potrzebna przyjaźń z tym człowiekiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po to żeby kontrolować czy on kogoś nie poznał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz zniecierpliwiony
Przyjaźń może być ale do tego też potrzebne jest zaufanie. Sama nie ufasz a oczekujesz zaufania. Myślenie ,że kolega mógł zmienić relacje między wami jest co najmniej dziwne. Przyjaźni nie da się wymusić. To co wymuszone jest chore. Nigdy nie będzie prawdziwe. Chyba ,że wolisz żyć w jakimś wymuszonym świecie czy relacjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mądrze gadasz zzz. Nareszcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jak długo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że tobie coś odpowiada nie oznacza , że to jest mądre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz na myśli siebie? Bo właśnie mi odpowiedziałaś (i to niezbyt mądrze). ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz SMS z trścią "zapraszam na bzykanie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest pytanie czy mu stanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×